Sayfa 133/948 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. ERCYS olduktan sonra dolaşımda olan OZBAL hisselerin 3/2'si yok olacağı için, hisseyi almak isteyenler çok olursa, yukarı ivmelenme hızlı olur. Bu durum bedelsiz sermaye artırımı gündeme getirir.
    Bekleyip görelim...
    YTD.
    Herkesin yaptığı işlem, kendini bağlar...

2.  Alıntı Originally Posted by CoOLMuSTi Yazıyı Oku
    ERCYS olduktan sonra dolaşımda olan OZBAL hisselerin 3/2'si yok olacağı için, hisseyi almak isteyenler çok olursa, yukarı ivmelenme hızlı olur. Bu durum bedelsiz sermaye artırımı gündeme getirir.
    Bekleyip görelim...
    YTD.
    hepimizin beklentisi bu ama hiç beklenmeyen durumlar olabiliyor.Malum geçen hafta yediğimiz ceza gibi

3. Birleşme sonrası serbest marjdanmi işlem görecek o gün

4.  Alıntı Originally Posted by ustun1 Yazıyı Oku
    Birleşme sonrası serbest marjdanmi işlem görecek o gün
    Eskiden o şekilde yapılırdı, fakat şuan nasıl bilemiyorum, araştırmak gerek...
    Herkesin yaptığı işlem, kendini bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by CoOLMuSTi Yazıyı Oku
    ERCYS olduktan sonra dolaşımda olan OZBAL hisselerin 3/2'si yok olacağı için, hisseyi almak isteyenler çok olursa, yukarı ivmelenme hızlı olur. Bu durum bedelsiz sermaye artırımı gündeme getirir.
    Bekleyip görelim...
    YTD.
    Herşey okadar olumlu ve poz olsaydı hisseyi buralarda tutamaz lardı şuan daha ben hissenin 2,06-2,20 bandına ineceğini düşünüyorum onayın daha uzUn süreceğini agustos bulacağını oyüzden endeks düzeltmesi gelirse birde aşağılarda çok oyalanabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    özbala fazla kurumsal yatırımcı rağbet etmezdi ama erciyas temetü verebilecek bir şirket..yabancılarda sevecektir..orta vadede

7. ben de pek toz pembe tablo göremiyorum. spk spekülatif hareket araçlarını engeller engellemez çakıldı. bu arada ciddi zarardayım. yatırımcı oldum artık. bekleyeceğiz yapacak bişey yok.

8.  Alıntı Originally Posted by ilkerozan Yazıyı Oku
    ben de pek toz pembe tablo göremiyorum. spk spekülatif hareket araçlarını engeller engellemez çakıldı. bu arada ciddi zarardayım. yatırımcı oldum artık. bekleyeceğiz yapacak bişey yok.
    aslında fazla çakılmalık bir durum mevcut değil
    geçen hafta 3.00 dan ceza yedi , şu anda 2.60 , toplam düşüş %13 le kısıtlı kaldı

Sayfa 133/948 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •