Sayfa 3/948 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. spekler genelde bir hisseyi kontrollerinden çıkmaması için biraz yükseltirler. aşağılara kendi alışlarını yazarlar. ky korkutmak için aynı özbal da olduğu gibi tekrar kendi alışlarına vererek ky hisseden bıktırırlar ve uzaklaştırırlar. bizde yedik. :D birleşme sürecine hazırlık için itina ile yukarıdaki pastadan da anlaşılacağına göre toplama peşindeler. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    spekler genelde bir hisseyi kontrollerinden çıkmaması için biraz yükseltirler. aşağılara kendi alışlarını yazarlar. ky korkutmak için aynı özbal da olduğu gibi tekrar kendi alışlarına vererek ky hisseden bıktırırlar ve uzaklaştırırlar. bizde yedik. :D birleşme sürecine hazırlık için itina ile yukarıdaki pastadan da anlaşılacağına göre toplama peşindeler. ytd.
    Aynen katiliyorum...

Sent from my SM-N9005 using hisse.net mobile app

3. Özbaş ın grafiğinin Haftalığı güzel duruyor. Speğin hisseyi baskılaması boşuna. bu kadar borsa artıda iken yeni taktikler bulması gerekir. Ytd.

4. hissede benden başka kimse yok sanırım. :D hiç bir hisseden elindeki paranın % 10 nundan fazla alınmaz. her beş kademe düştüğünde %10 daha alacaksın. 1.51 den de gelirse %20 si bu hisseden olacak. daha da düşerse bir % 10 daha alırım. keyfime bakarım. sabırla bekliyorum. ytd.

6. 1.53 ten alamadım malesef.

son bir ayda alanlar

Sayfa 3/948 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •