Sayfa 388/948 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by bilgehan Yazıyı Oku
    kıyaslamak kesinlikle doğru değil. Daha öncede belirmiştim. Nthol ve nttur aynı grubun içinde faliyet gösteriyor. Kıyaslanacaksa dohol ve dyhol birleşmesi kıyaslanmalı. Dohol ve dyhol birleşmesinde dyhol yatırımcısı çok zarar etti. Hisse birleşme haberinden sonra %10 prim yaptı. Sonra geri çekildi. özbal ve erciyas farklı şahıslara ait iki şirket, yani güçlerini birleştiriyor. KISACASI SEKTÖRÜNDE İHRACAT BİRİNCİSİ YENİ VE DAHADA GÜÇLÜ BİR ERCİYAS.
    Kardeş günaydın
    Bu güne kadar burada yazılanlardan farklı bir konuya değinmişsin.
    Lütfen bilgilerini paylaş çünkü herkes 5-7 olacak birleşince erbos u yakalayacak gibi motivasyonlar ile hedefleniyor...

2.  Alıntı Originally Posted by berkit Yazıyı Oku
    kardeş günaydın
    bu güne kadar burada yazılanlardan farklı bir konuya değinmişsin.
    Lütfen bilgilerini paylaş çünkü herkes 5-7 olacak birleşince erbos u yakalayacak gibi motivasyonlar ile hedefleniyor...
    erbosun 3 katı kapasiteye sahip ve öz sermayesi çok güçlü, kasasında karlılığı olan bir şirketin beklentisinin olması normal birşey. 6 tl olması halinde 6/0,2934 =20,45 tl eder. Birleşmeyi böyle karşılaması durumunda erbos fiyatı doğal olarak yatırımcının hedefi olabilir. Benim beklentim birleşmeye 6 tl üzerinde bir fiyatla gireceği. şirket sahibi hisselerini ucuzdan piyasaya sürmek istemez. Hele hele yabancı yatırımcının ilgisini çekerse erbos fiyatları kesinlikle hayal değil.

3. 3.13 3.19 3.28 bu ne yahu islem yok....

4.  Alıntı Originally Posted by bilgehan Yazıyı Oku
    erbosun 3 katı kapasiteye sahip ve öz sermayesi çok güçlü, kasasında karlılığı olan bir şirketin beklentisinin olması normal birşey. 6 tl olması halinde 6/0,2934 =20,45 tl eder. Birleşmeyi böyle karşılaması durumunda erbos fiyatı doğal olarak yatırımcının hedefi olabilir. Benim beklentim birleşmeye 6 tl üzerinde bir fiyatla gireceği. şirket sahibi hisselerini ucuzdan piyasaya sürmek istemez. Hele hele yabancı yatırımcının ilgisini çekerse erbos fiyatları kesinlikle hayal değil.
    Demek oluyor ki bu nedenle birleşme gerçekleşinceye kadar kağıdı belli bir fiyatta tutuyorlar. Diğer bir anlatımla: sayın bilgehan'ın dediği gibi (kağıda yön verenler birleşme gününde: piyasaya olmasını istedikleri fiyata göre ayarlama yapıyorlar. Bütün bu gel gitler boşuna olmuyor demek ki ?) piyasaya 6 TL den girmeleri normal görünüyor. Bu nedenle kağıdın önüne takoz koymalar falan boşuna değilmiş diye düşünüyorum.

5. alış,satış kademe gönderebilecek arkadaşlardan rica ederiz.

6. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. 3,20 de kavga var .Lotlar yüsek bakalım alıcı satıcı da kimler çıkacak.

8.  Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    teşekkürler

Sayfa 388/948 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •