Sayfa 393/948 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Malesef arkadaşların her kötü duruma pozitif bir anlam yükleyip kendilerini ve milleti avutma gibi bir huyları var. Kağıt kağnı gibi , ne alan var ne satan kademeler bomboş. Nasıl satayım, derinlikli izleyebiliyorum borsayı, satmak için kademelere bakıyorum. her alış kademesinde 50-100 lot var. Satmak istesem kağıt dibe kadar düşer, yine de lotlarım bitmez. Sanırım siz kendi kendinizi avutuyorsunuz.
    Kendimi niye avutayım! Kağıtta açığa satış yok. Anlayış meselesi!...ytd...

2. Mrh dostum.öncelikle ilk etapta bende senin gibi düşünüyordum ancak biraz işin içine girince durumu daha net anlıyorsunuz.önce özbal haliyle bu kagıt beş para etmez batık durumda.ama erciyas incelerseniz gecen seneki kazancı sermayesi kadar olduğunu görebilirsiniz..yüksek kar sadece son yıla ait diyebilirsiniz ama bu şirketin 2014 yılında % 33 ortaklığı ile aldığı tanap projesi 450 milyon dolar değerinde olduğunu ne 2018 2019 yılında teslim olacağını u utmayın.yani bana göre bilanço en az 2 yıl garanti altında.
    Kagıt satmaya gelirse tahtada alıcı var.kagıtlarınızı 3.00 a gönderin hepsi gider

3.  Alıntı Originally Posted by Azz Yazıyı Oku
    Kendimi niye avutayım! Kağıtta açığa satış yok. Anlayış meselesi!...ytd...
    Ben seni desteklemek için yazdım kardeş. Arkadaş diyor ya ' bir açıkcı yakaladılar diye 3,07 kapadık' diye. Ne açıkçıcı ne kaçıkcısı, ümidi tükenen bizim gibi bir gariban zararına verdi geçti. Ama arkadaşlar her şeye olumlu bir bahane bulacaklar ya

4. Ha bu arada asla polemik olsun, yada sizi kızdırayım, yada speğin adamı vb bir derdim yok. Allah şahidimdir. Gariban bir küçük yatırımcıyım. Asıl yatırımım daha önce de dediğim gibi ERBOS ta. Burda 10 bin kadar bile olmayan lotum var. Ama kağıt gerçekten bezdirdi beni. Böyle lanet işlem yapan kağıt görmedim,15 yıllık bir borsacı olarak diyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by abcd1234 Yazıyı Oku
    Mrh dostum.öncelikle ilk etapta bende senin gibi düşünüyordum ancak biraz işin içine girince durumu daha net anlıyorsunuz.önce özbal haliyle bu kagıt beş para etmez batık durumda.ama erciyas incelerseniz gecen seneki kazancı sermayesi kadar olduğunu görebilirsiniz..yüksek kar sadece son yıla ait diyebilirsiniz ama bu şirketin 2014 yılında % 33 ortaklığı ile aldığı tanap projesi 450 milyon dolar değerinde olduğunu ne 2018 2019 yılında teslim olacağını u utmayın.yani bana göre bilanço en az 2 yıl garanti altında.
    Kagıt satmaya gelirse tahtada alıcı var.kagıtlarınızı 3.00 a gönderin hepsi gider
    Sevgili kardeşim! Öncelikle üslubundaki zerafetten dolayı teşekkür ederim. Verdiğin bilgiler tamamen doğru. Erciyasın nasıl bir şirket olduğunu, ERBOS tan daha köklü olduğunu ve daha ileri düzeyde boru ürettiğini de biliyorum. Ama erciyasın bu kıytırığı alacakmı ondan emin değilim. Erciyas bunu alırsa ölümüne yatırım yap, bende senle beraberim. Ama alacak olsaydı kurtlar şimdi kağıdı 4-5 li fiyatlara taşıması gerekmezmiydi. kardeş diye hitap ettim, ben 47 yaşındayım, eğer benden büyüksen kardeş yerine ağabeyim kelimesini kullandığımı bilmeni isterim.

6. Arkadaşlar burası borsa burda gelecek satın alınır herkesin kendine göre bir düşüncesi var buradaki çoğu arkadaş onayı bekliyor hepimiz kazanmak için aldık ozbali bukar insan bu hisseyi beklerken hisseyi kötülemenin manası yok hisseyi kotuleyip vebale gitmeyelim adamın biri korkup satar 2 gün sonrada onay gelirse beddua eder ozbal bilanço hissesi değil buradaki herkez birleşmye oynuyor kısaca Erciyas boru diye alıyor bu hisseyi herkez en az bire bir bekliyor hayalleri bozmayalim herkese bereketli kazanç diliyorum

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Alacak mı değil zaten Ozbal alındı mevzu Spk da arkadaşlar..bu hikayede aksi birşey olmadıkça burdayım..

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Günlük

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 393/948 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •