Sayfa 453/948 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Uyargil Yazıyı Oku
    Delinin biri kuyuya bir taş atıyor kırk akıllı çıkarmak için uğraşıyor!
    Bir deli bin akıllı çağırdı ortaklarımız artıyor bakıyorum bu arada günlükçülerde fırsattan istifade damladı SPEK ben sana ne deyim tam herşeyi yoluna koyuyorduk uzun vadede yatırımcılar kalıyordu yine topladın ölü sevicileri başımıza ne kadar malsın

2. Post

Son düzenleme : 3520; 31-07-2017 saat: 16:06. Sebep: ek

3. 3,00 e kadar nerdeyse satış boş 17;00 sonra sert alışlar gelebilir bakalım ölü sevici ortaklarımız ne kadar ÖZBAL sevici
    ha bu arada arkadaşlar merak ettim aramızda ikinci açılış seansında 2,42 üzerine alış yazan kimse yokmuydu bizden kimse alış yapmıyor demek spek tamamen herşeye hakim korkan sattı satışada mal koymuyor

4. Garantide ki satıp defolup gitti tahta bundan sonra rahatlar umarım!

5. Gene bütün malı Drc aldı .

Drc ve Spek savaşı devam ediyor.Acayip gıcık oluyor ama tahtayıda aşağı basamıyor .

MAL SPEK ,3- 5 KAĞIDIN VAR ONUDA KAPTIRIYOSUN.

6. 1)
    SPK dan yapılan açıklama kafaları karıştırmış..

SPK nokta virgül ve nama yazılı düzeltmelerden önce,uzman kuruluşundan revize istemişti.Şirkette aynısını KAP da açıklamıştı..

SPK yeniden uzman kuruluş raporu istemiş,Garanti Yatırımının elinde doneler mevcut 5-10 güne yeni uzman raporu hazırlanır.

2.)

Şirket 23.5.2017 (KAP) de birleşme sonrası Borsada işlem görmesi için müracaatını yaptığını açıklamıştı..

09.12.2016 Tarihli özel durum açıklamamızda kamuoyuna duyurulan Şirket Birleşmesi Hakkındaki Yönetim Kurulu Kararımız, 12.12.2016 tarihinde farklı şablondan açıklanması suretiyle yeniden açıklanmıştır. 06.01.2017 Tarihli özel durum açıklamamızda, birleşme sürecine dair işlemlere aracılık etmek üzere Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. ile Sermaye Piyasası Aracılık Sözleşmesi imzalanmasına Yönetim Kurulumuzca karar verildiği açıklanmış olup , ilgili sözleşmenin imzalandığı bilgisi 11.01.2017 tarihli özel durum açıklamamızda kamuoyu ile paylaşılmıştır. 06.04.2017 Tarihinde ilgili birleşme işlemine onay talebiyle Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yapılmış, 03/05/2017 tarihinde ise birleşme işlemine gerekli onayların alınmasını ve sürecin tamamlanmasını müteakip, Erciyas Çelik Boru San. A.Ş.'nin Borsa'da işlem görmesine yönelik Borsa İstanbul A.Ş.'ye kotasyon başvurusu dilekçesi iletilmiştir.23.5.2017..18.49 (KAP)

BİST de aylar önce yapılmış müracaat var, cevap gecikmeyecektir..

3)
    Yaklaşık olarak şirket 18 aydır bu işlemlerle uğraşmak da ..

Neticesini hep beraber göreceğiz inşallah...
    Karşısındakini aptal sanan , en büyük aptaldır..

7. Topikteki arkadaşlarla hep beraber bu tahtayı yapmak için çok emek sarf ettik bazı arkadaşlar gücü yettiğince alım yaptılar ben dahi geçtiğimiz hafta 3.10 dan yeni alım yaptım sırf hisseye destek olayım diye fakat soysuzun biri bunu fırsata çevirip tahtayı bozdu fakat hiç kimse merak etmesin düzelecektir.

8. Büyümek isteyen Türkiye'de zayıf şirketlerin daha büyük ölçekli şirketler tarafından ülke ekonomisine kazandırılması olarak bakmak
    lazım olaya,gerek Cumhurbaşkanın,gerek başbakanın bu yönde müteakip açıklamaları mevcut.
    Bürokratlarda köstek olmayacaklardır..
    Burada KY korunması da önemli tabi ki..
    Karşısındakini aptal sanan , en büyük aptaldır..

Sayfa 453/948 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •