Sayfa 504/948 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Bunu bilmeyen yok ki :D

Sonuçta birleşmenin olup olmayacağı önemli.

Zaten mantıken de böyle olması gerekiyor.Adamlar düzenli karda olan bir şirket ile eksi sermayede olan bir şirketi birleştirecek.Düzenli kar elde eden şirketini bizlerle paylaşacak.Haliyle yapabildiği kadar düşük birleşme oranı istemesi normaldır.Erciyas patronu ana şirketten mümkün olduğunca az pay dağıtmanın derdinde.Aslında bunu böyle baskılamak yerine tahtada alım yapsaydı çok daha iyi olurdu.Çünkü özbaldan payı ne kadar yüksek olursa dağıtacaı hisse o kadar az olurdu ama bunu tercih etmediler.

Alıntı Originally Posted by ALPTUĞ Yazıyı Oku
    Işi bilen birkaç eşe dosta sordum.erciyas pahalıdan birleşmeye gönülsüz.yüksek fiyattan istemiyor.spk da küçük yatırımcıyı koruma adına erciyasa sıkıntı çıkarıyor.kimseyi yönlendirme adına yazmıyorum.sonuçta hissedeyim.olumsuz görünmüyor gibi tek sorun erciyas bağımsız denetim firmasına fiyatı düşük tut demesi şeklinde yorumlanıyor.yoksa istemiyor değil.elbette sizlerde araştırıyorsunuzdur.risk varmı evet var.şu an riskin merkezindeyiz hissedarlar olarak.ama şurası güzel spk bizi düşünüyormuş.buna da şükür.(yatırım tavsiyesi değildir) zaten buna benzer yorumlar arkadaşlar tarafından da yukarlarda yapılmıştı.erciyas bu işin içinde diye.

2.  Alıntı Originally Posted by abcd1234 Yazıyı Oku
    bunu bilmeyen yok ki :d

sonuçta birleşmenin olup olmayacağı önemli.

Zaten mantıken de böyle olması gerekiyor.adamlar düzenli karda olan bir şirket ile eksi sermayede olan bir şirketi birleştirecek.düzenli kar elde eden şirketini bizlerle paylaşacak.haliyle yapabildiği kadar düşük birleşme oranı istemesi normaldır.erciyas patronu ana şirketten mümkün olduğunca az pay dağıtmanın derdinde.aslında bunu böyle baskılamak yerine tahtada alım yapsaydı çok daha iyi olurdu.çünkü özbaldan payı ne kadar yüksek olursa dağıtacaı hisse o kadar az olurdu ama bunu tercih etmediler.
    gayet mantıklı dediğiniz.hisse almış olsaydı muhatapları ve piyasadaki dolaşım ellerinde olacaklardı.yahu biz zarar etmeyelim de)

3. bu hissede ne olacağını kestirmek zor, speği bile değişebilir. Ben erciyasın burada dikkat çekecek şekide yüksek fiyatlara ulaşacağını düşünüyorum

Sent from my iPad using hisse.net

4. Hayırlı cumalar 3 e destek attım 20

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sancaktar37 Yazıyı Oku
    Hayırlı cumalar 3 e destek attım 20

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DRC yi spek duymuş alanı boş bırakmış tavan yapmak istiyordu acaba bugün birşeyler yapacaksa ekrandan ayrılmayalım tadını çıkaralım bu arada ne zaman aktif alıma geçip yukarı taşıyacaksınız hisseyi artık birazda bizim yüzümüzü güldürseniz illa onay şartmı veya yasak kalkması

6. En azından nerye kadar taşıyacaksınız aldıklarınızı 10,00 a kadar bekleyelim mi mesala yoksa 7 mi 5 mi ne dersiniz ve ne kadar yılsonuna kadar 10,00 olurmuyuz acaba

7.  Alıntı Originally Posted by zamanadurdemek Yazıyı Oku
    En azından nerye kadar taşıyacaksınız aldıklarınızı 10,00 a kadar bekleyelim mi mesala yoksa 7 mi 5 mi ne dersiniz ve ne kadar yılsonuna kadar 10,00 olurmuyuz acaba
    6 tl den birleşme olursa , erciyas 18 tl den açılır. Sene sonuna kadar 40 tl olur tahminimce. Ytd

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    6 tl den birleşme olursa , erciyas 18 tl den açılır. Sene sonuna kadar 40 tl olur tahminimce. Ytd

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu hızla yılsonuna kadar o dediğin (birleşme) işlemler bitmez.

Sayfa 504/948 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •