Sayfa 513/948 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by sancaktar37 Yazıyı Oku
    Uyargil haber güzel çiçek açmak üzere ne dersin

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçen hafta bülten çıktıktan sonra yazdım uzman kuruluş raporu önümüzdeki hafta hazır olur, Dünkü yazımda şirketten bu gün yarın açıklama gelebilir diye her şey yolunda gidiyor Onay da eli kulağındadır.

2.  Alıntı Originally Posted by sancaktar37 Yazıyı Oku
    Uyargil haber güzel çiçek açmak üzere ne dersin

Çicek açacaksa siz sulamanız gerek artık sulama zamanı gelmedi mi sizce ekrana kilitlendik bekliyoruz artık bir şenlik yaşasak

3.  Alıntı Originally Posted by abcd1234 Yazıyı Oku
    bizden biri veriyor olabilir mi ?

İyice kıllandım bu satışlardan.

Sayın sancaktar 37 siz ne kadar hisse almayı planlıyorsunuz ? Yarın siz tahtanın altından çekildiğinizde aşığıdan alırım diyen aramızdaki biri satıyor olabilir.

Eğer bizden biriyse yazıklar olsun.
    Kafamda bir rakam yok fakat ben Erciyas boruya güveniyorum hem tanapdan 140 milyon dolar ihale aldı hemde Karadeniz içinden çift hat boru döşeniyor biri doğalgaz biri petrol boru hattı belki de 6 TL den satan bile kafayı daş a vuracak ytdr

4. İnş hep birlikte kazanırız, sormamın nedeni sizin alışlarınız devam edecekse burada 2 3 kademe için satan içimizdeki insanlar bilsin.Durduk yere tahtayı aşağı zorlıyorlar.Alıştılar 3,10-3,20 satıp 2,70-2,80 almayı .

Alıntı Originally Posted by sancaktar37 Yazıyı Oku
    Kafamda bir rakam yok fakat ben Erciyas boruya güveniyorum hem tanapdan 140 milyon dolar ihale aldı hemde Karadeniz içinden çift hat boru döşeniyor biri doğalgaz biri petrol boru hattı belki de 6 TL den satan bile kafayı daş a vuracak ytdr

5.  Alıntı Originally Posted by abcd1234 Yazıyı Oku
    İnş hep birlikte kazanırız, sormamın nedeni sizin alışlarınız devam edecekse burada 2 3 kademe için satan içimizdeki insanlar bilsin.Durduk yere tahtayı aşağı zorlıyorlar.Alıştılar 3,10-3,20 satıp 2,70-2,80 almayı .
    Satacak malları az kaldı bir tavan yapınca hepsi yapışır tabana alamayınca ikinci tavana ☺️☺️ytdr

6. Paydaşlarım siz böyle yazdıkça bunu okuyanlar kullanıyor. Günlük düsünmeyin birlesme olacaksa bugün 3 kapatmis 3.20 kapatmış ne onemi var. Adı Erciyas olacak Ozbal bu fiyatlarda kalmaz elleri mahkum götürecekler.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hadi bakalım 3.20 üstü atabilirse alıcılar gelir.

8. 23703 lotu tek seferde satanı sıcak terler basmıştır, Malı gitti.

Sayfa 513/948 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •