Sayfa 52/948 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by ANELE41 Yazıyı Oku
    Yillar once ulker borsaya kote olmadan once borsada islem goren anadolu gidayi satin almisti aynı erciyesin yaptığı gibi.anadolu gıdanın adı ulker olmadan once müthiş bi prim yaptı.sonra adı ulker oldu ondan sonrada iki katından fazla gitti.demem o ki sonunu görene kadar buradayım.buda böyle olacak demiyorum sadece yaşanan bi örneği paylaşmak istedim.yatirimntavsiyesi olamaz.

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet arkadaşımızın paylaşımı herşeyi net bir şekilde açıklıyor neden sabır işte sebebi

2.  Alıntı Originally Posted by zamanadurdemek Yazıyı Oku
    Arkadaşım bu kagıt borsada işlem görmeyen ve Türkiyenin sayılı boru üretim şirketi olan ERCİYES boru ile birleşiyor borsada işlem gören ise ERBOS onla kaşırtırmayın Erciyes TANAP ve bir çok projede ortak RUS gazı için ise biçilmiş kaftan şirket sahibi Özbalı yurtdışı siparişlerini yetiştiremedikleri için aldıklarını özbalda yapılan üretimin özellikle yurtdışı kaynaklı siparişlerde değerlendirildiğini belirtti bir arkadaşımız bir önceki sayfada güzel bir örnek vermiş bu birleşme ile ilgili ülkerin ilk borsaya giriş serüvenini anlatmış kısaca bakınca iki olay birbiriyle örtüşüyor bence artık sabırla beklemek düşüyor bize trade felan çok riskli pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın sakın ben bunu bilir bunu söylerim sabreden kazanacak arkadaşlar bu daha emekleme yürümeye başlamadı çocuk hele sabır
    Tamam kardeşim olay şimdi anlaşıldı beklemeye devam Allah razı olsun inşallah iyi olur... selamlar...

3.  Alıntı Originally Posted by ali cosar Yazıyı Oku
    Aydın'ın neresinden sin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Söke'liyim.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

4. Nazilli

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. tahtada ne dönüyor çözebilen var mı? 2.19 dan 2.24 kadar alıyor sonra 2.18 e kadar basıyor.tekrar dönüp alıyor sonra yine geriye basıyor.neyin peşinde bu spek anlamadım gitti.

6.  Alıntı Originally Posted by peugeot Yazıyı Oku
    tahtada ne dönüyor çözebilen var mı? 2.19 dan 2.24 kadar alıyor sonra 2.18 e kadar basıyor.tekrar dönüp alıyor sonra yine geriye basıyor.neyin peşinde bu spek anlamadım gitti.
    birden bire hepsini alıp götürmüyor tabi usul usul zamana yayacak sabırsız olanlar satacak bu iş biraz sabır işi tabii...

7.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    birden bire hepsini alıp götürmüyor tabi usul usul zamana yayacak sabırsız olanlar satacak bu iş biraz sabır işi tabii...
    kademeleri görebilen varmı arkadaşlar sanırım kademeler arası da boşluk var gibi...

8.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    kademeleri görebilen varmı arkadaşlar sanırım kademeler arası da boşluk var gibi...
    Hocam bu spek dediginiz nasil birsey kendi mi ayarliyor fiyati anlayamadim

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 52/948 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •