Sayfa 603/948 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    14 - Halka açık ve payları Borsa'da işlem gören Şirketimiz Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret Ve Taahhüt Anonim Şirketi'nin ("Devrolan") tüm aktif ve pasifi ve tüm hak, alacak, borç ve yükümlülükleriyle ve tüzel kişiliği tasfiyesiz sona ererek Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş. ("Devralan") tarafından devralınması suretiyle, bu iki şirketin, 31.12.2016 tarihli finansal tablolar esas alınarak, 5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu'nun 19. ve 20. Maddeleri, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun ilgili maddeleri ile Sermaye Piyasası Kurulu'nun 28.12.2013 tarih ve 28865 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren "Birleşme ve Bölünme Tebliği" (II-23.2) ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun 24.12.2013 tarih ve 28861 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren "Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı Tebliği" (II-23.1) hükümleri ve diğer ilgili mevzuata uygun olarak Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş. bünyesinde birleşmesi işlemi ile ilgili olarak Yönetim Kurulumuzca Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. tarafından hazırlanan Uzman Kuruluş Raporu'nda birleşme ve değiştirme oranları baz alınarak düzenlenmiş ve 15.06.2017 tarihinde imzalanmış olan Birleşme Sözleşmesi'nin ve birleşme işleminin genel kurulun onayına sunulması, birleşme hususunun ticaret siciline tescili ile şirketin infisahına karar verilmesi ve bu kapsamda gerekli iş ve işlemlerin tamamlanması için Yönetim Kurulu'na yetki verilmesi
    Son 3 satırı iyi okursanız: Bunlar diyorki biz yönetim kurulu olarak 15.06.2017 tarihinde imzalanmış olan birleşme sözleşmesinin işlemlerinin tamamlanması için yetki verilmesi alıyoruz. Benim anladığım yeni bir değerleme olmayacak, yeni birleşme oranı olmayacak ve bunlar bizim 15.06.2017 tarihli raporumuz doğru diyor. Ya ben okuduğumu anlamıyorum yada kasıtlı beklenti yaratılıyor kağıtta.

2. ve çok bilen arkadaşlara göre iyi geçen yönetim kurulu sonrası kağıdımız yüzde -3,85.

3. 25 Ağustos ,hayırlı cumalar...
    Karşısındakini aptal sanan , en büyük aptaldır..

Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Son 3 satırı iyi okursanız: Bunlar diyorki biz yönetim kurulu olarak 15.06.2017 tarihinde imzalanmış olan birleşme sözleşmesinin işlemlerinin tamamlanması için yetki verilmesi alıyoruz. Benim anladığım yeni bir değerleme olmayacak, yeni birleşme oranı olmayacak ve bunlar bizim 15.06.2017 tarihli raporumuz doğru diyor. Ya ben okuduğumu anlamıyorum yada kasıtlı beklenti yaratılıyor kağıtta.
    Okuduğunu anlamıyorsun ayrıca bilgin de yok.Bu yüzden herşeyi çorba etmişsin.

Genel kurul notlarını attığım arkadaşlar olayın ne olduğunu anladı.

5. [QUOTE=barat_87;855380]Anladığım kadarıyla bağımsız kuruluşun bize ne kadar oranda hisse vereceğine erciyas karışamıyor.. invest az ile garanti yatırıma karışma ihtimali yok. ytd

ve çok bilen arkadaşlara göre iyi geçen yönetim kurulu sonrası kağıdımız yüzde -3,85.
    Hacim çok az,belirleyici değil.

Ayrıca birleşme işlemine devam iradesi beklenen bir durumdu.Stabil kalması normal.Vazgeçme durumunda ise bugün dünden sonra ikinci tabanı görecektin.

7.  Alıntı Originally Posted by eto Yazıyı Oku
    Hacim çok az,belirleyici değil.

Ayrıca birleşme işlemine devam iradesi beklenen bir durumdu.Stabil kalması normal.Vazgeçme durumunda ise bugün dünden sonra ikinci tabanı görecektin.
    Hacim neden çok az acaba, okuduğunu süper anlayan ve herşeyi çok bilen. Beklentinin çok yüksek olmasından mı kaynaklanıyor hacimin çok az olması, sizin orda bu durumu buna mı yoruyorlar. Yüksek anlama yeteneğin ve çok bilgin bu duruma ne diyor?

Hacim neden çok az acaba, okuduğunu süper anlayan ve herşeyi çok bilen. Beklentinin çok yüksek olmasından mı kaynaklanıyor hacimin çok az olması, sizin orda bu durumu buna mı yoruyorlar. Yüksek anlama yeteneğin ve çok bilgin bu duruma ne diyor?
    Tamamen boş konuşuyorsun sevgili Taha,

Bu sayfaya şu ana kadar hiçbir katkının olmaması bundan sonra da olmayacağını gösteriyor

Sayfa 603/948 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •