Sayfa 895/948 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Şirketin elindeki maddi duran varlıkların (fabrika arsası fabrika üretim parkı, yatırım amaçlı gayrimenkuller gibi) neler olduğunu ve güncel değerini bilen arkadaş var mi? Şirket güncel reel özsermayesi nedir acaba. Bilançoda tamamen erimiş görünüyor.

2. Bu Erbos birleşmesi diye bişey duydum %51 ini Erbos almış gibi bu hisse de durum nedir alınır mı.? Yorumlayacak var mı?

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Erbos değil kardeş halka açık olmayan Erciyas boru. Üç yıl önce birleşme hikayesi vardı. Bende girmiştim bu hisseye o zamanlar.. Bu işi eline ayağına dolandırdı. Birleşme olmadı bende kol kesip çıkmıştım. Şu an ne durumda hiç bir fikrim yok.
     Alıntı Originally Posted by Yesilyol_32 Yazıyı Oku
    Bu Erbos birleşmesi diye bişey duydum %51 ini Erbos almış gibi bu hisse de durum nedir alınır mı.? Yorumlayacak var mı?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tşkler valla ben öyle duydum hatta biri ben bizzat toplantıya katıldım diyor %51 ini Erbos a devredildi diyor bilemiyorum suan kardayim
     Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Erbos değil kardeş halka açık olmayan Erciyas boru. Üç yıl önce birleşme hikayesi vardı. Bende girmiştim bu hisseye o zamanlar.. Bu işi eline ayağına dolandırdı. Birleşme olmadı bende kol kesip çıkmıştım. Şu an ne durumda hiç bir fikrim yok.

[IMG][/IMG]

5.  Alıntı Originally Posted by Yesilyol_32 Yazıyı Oku
    Tşkler valla ben öyle duydum hatta biri ben bizzat toplantıya katıldım diyor %51 ini Erbos a devredildi diyor bilemiyorum suan kardayim [IMG][/IMG]

https://www.erciyas.com/tr/erciyas-celik-boru.html
    Erbosan la Erciyas farklı firmalar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    valla yeni spk kanuna göre zarar eden şirketlerde imtiyaz kalmayacak, bir zahmet erciyas holding çoğunluğuna sahip olduğu şirkette bu 2. bedellisi, yüksek oranda birde.. fiyatı yükselt en azından insanlarda katılım hevesi olsun
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    %1450 bedelli yapacaksın fiyata bak yükselt hacı erciyas yükselt,
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 895/948 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •