Sayfa 911/948 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Bugün TABAN...YARINDA TABAN ...ARYKM YESIL ÇOK ZOR...

2. bugun 1 kere dahi tabani gormemis.....dogub ile karistirmayin bu hisseyi (herkes boru urettigini zannediyo dogub un).... duzeltme gerekliydi bugun oldu....belki belli bi zaman boyle oyalar....

temel yonden sirketin bilancolarinda iyilesme bariz yonetimdeki degisiklikler cok olumlu.... birde onundeki firsatlar....karadenizde gaz bulma piyango gibi ozbal a vurdu....

bana gore sabreden zarar etmez...tabiiki bu benim dusuncem...Y.T.D

3. Demiştim TABAN SERISI BASLADI....4.1 kadar çekilecek...kacarj yok...

4. bankaların 7 lira üzeri mılyon lotları var, o çıkan gazlar boruyla taşınacak kavga neden sanıyorsun ,senin kaç yıllık borsacı olduğun değil, yüreğin beynin önemli gördükki kalıbının adamı değilsin , bu iş burada bitmiyor ,1 hafta tavan giden kağıt sepepsiz taban olmaz , hem madem hıssede yoksun s2ktir git istersen , havayı bulandırma gaz kokusu bozar seni naşşşşşş

5. [QUOTE=karayel52;4729/QUOTE]
    melih efendi butün yaptığın paylaşımları inceledim heryerde felaket tellallığı yapıyorsun ,bundan ne anlıyorsun,adamım 10 bin lot 7 lıradan almış sattırmakla eline ne gececek,hadi ben 3.80 den aldım katladım şimdi bana o aklı alırken senmi verdin, elimde 4 lıradan ismen,,2 lıradan güneş, 1,80 kuruştan mekap var senmi verdin aklı bana, 25 yıldır borsada olan adam ,satın kacın demez ,yaşınla bağdaşmıyor, iyi nıyet ayrı ,ısrar ayrı bırak milleti yönlendırmeyi işine bak

Duhul
    Apr 2018
    İkamet
    İstanbul - Ankara
    Gönderi
    46

7.  Alıntı Originally Posted by thundere Yazıyı Oku
    Bu hafta bi düzeltme gelir ama teknikten anlamıyorum.
    Düzeltme geleceğini söylemiştim ama tavan(8.05) yapıp tabana vermek biraz acı oldu.
    Uzun vadeli beklemeye devam...

8. tabandan 6.80 e kadar aldi fena salliyo valla....

Sayfa 911/948 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •