Sayfa 918/948 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

Teknik neden bu kadar güzel kimse yok mu

Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku

3. Supersin tahtaci bravo

4. CİMER e başvurdum. Belki son şikayetim olacak. Sanırım 2014 de erciyas birleşme için spk ya başvuruyor. Yıllar geçiyor ses yok. Sonra %51 hisse yi aldıktan sonra mkk hisse satacağını söylüyor.Aradan 2 ay geçti mi bilmem tekrar birleşme için spk ya başvuruyor. Ben satış haberini okuyunca satıyorum hisse nedense düşmüyor yani birileri bu işi biliyor. Sanırım tüm bu tecrübelerim beni borsadan koparacak.Bu ülkede bir şeylerin iyi gitmesini isteyen biriyim ama umutsuzluklar tavan yapmaya başladı.

5.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    hisse net forumluktan cıktı hissenet reklam tabelası oldu ondan olabilirmi koca bir sayfa heryeri reklam

6.  Alıntı Originally Posted by kimyacı hasan Yazıyı Oku
    CİMER e başvurdum. Belki son şikayetim olacak. Sanırım 2014 de erciyas birleşme için spk ya başvuruyor. Yıllar geçiyor ses yok. Sonra %51 hisse yi aldıktan sonra mkk hisse satacağını söylüyor.Aradan 2 ay geçti mi bilmem tekrar birleşme için spk ya başvuruyor. Ben satış haberini okuyunca satıyorum hisse nedense düşmüyor yani birileri bu işi biliyor. Sanırım tüm bu tecrübelerim beni borsadan koparacak.Bu ülkede bir şeylerin iyi gitmesini isteyen biriyim ama umutsuzluklar tavan yapmaya başladı.
    2020 genel kullar 31.08.2021 some eriyor spk birleşme onayını olumlu yada olumsuz temmuz sonuna kadar vermek zorunda. Sonrasında birleşme genel kurulu yapılacak. Zaman dar. Böyle bir süreç içinde ozbal piyasa değeri henüz 537 milyon. Birleştirilmiş bilanço 2020 yılı aktif toplamı 1.912 milyar.ciro 1 milyar tl. 2021 yılının ilk çeyreğinde erbos cirosunu bir önceki yılın ilk çeyreğine göre ikiye katladı. Aynı başarıyı erciyasında yaptığını düşünüyorum. Karşımızda brsan dan sonra en yüksek cirolu 2.şirket var. Değerleme fiyatı 2020 yılına göre 4.7 milyar tl. O nedenle ozbal da %150 lik Br potansiyel hala devam ediyor.

7.  Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    2020 genel kullar 31.08.2021 some eriyor spk birleşme onayını olumlu yada olumsuz temmuz sonuna kadar vermek zorunda. Sonrasında birleşme genel kurulu yapılacak. Zaman dar. Böyle bir süreç içinde ozbal piyasa değeri henüz 537 milyon. Birleştirilmiş bilanço 2020 yılı aktif toplamı 1.912 milyar.ciro 1 milyar tl. 2021 yılının ilk çeyreğinde erbos cirosunu bir önceki yılın ilk çeyreğine göre ikiye katladı. Aynı başarıyı erciyasında yaptığını düşünüyorum. Karşımızda brsan dan sonra en yüksek cirolu 2.şirket var. Değerleme fiyatı 2020 yılına göre 4.7 milyar tl. O nedenle ozbal da %150 lik Br potansiyel hala devam ediyor.
    Hocam
    Birleşme ozbaldami erciyasdami olacak erciyasda olacaksa 100 lot ozbal hissesi olana kaç lot Erciyas
    Verecekler yoksa ozbal borsada bu
    Haliylemi devam edecek
    Birde ozbal R tahtası açık bu birleşme ilemi ilgili bu gün deneme amaçlı.
    Ozbal R alış girdim bakalım yarın verecekmi sistem onay verdi
    Bildiğim kadarıyla bedelli geçen yıl bitmişti
    İyi geceler

8.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Hocam
    Birleşme ozbaldami erciyasdami olacak erciyasda olacaksa 100 lot ozbal hissesi olana kaç lot Erciyas
    Verecekler yoksa ozbal borsada bu
    Haliylemi devam edecek
    Birde ozbal R tahtası açık bu birleşme ilemi ilgili bu gün deneme amaçlı.
    Ozbal R alış girdim bakalım yarın verecekmi sistem onay verdi
    Bildiğim kadarıyla bedelli geçen yıl bitmişti
    İyi geceler
    Birleşme Erciyas celik bünyesinde olacak.

1 ozbal hissesine 0.3928 lot erciyas hissesi verilecek.

Suanda ozbal.r tahtasi açık degil. Siz muhtemelen yanlış yere bakıyorsunuz.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 918/948 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •