Special Days Image
Sayfa 924/948 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 7,385 - 7,392 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. evet eğitim alman lazım gerçekten.. senin şikayet ettiğin şahısların yaptıkları prosedürlere (spk) uygundur çünkü.. bir şey çıkmaz yani.. boş işler..

ama sen yine de uğraşmak istiyorsan uğraş..

2. bu arada büyük ihtimal hisseyi daha da çıkarabilirler, teknik olarak bu ihtimal görünüyor..

geçenlerde son yorumum olsun demiştim ama.. bu son olsun o zaman..

bol kazançlar..

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    dön dolaş yine 15.80 ve 17.12 önem arzediyor..

yani bundan dolayı ihtimal dahilinde..

4.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    evet eğitim alman lazım gerçekten.. senin şikayet ettiğin şahısların yaptıkları prosedürlere (spk) uygundur çünkü.. bir şey çıkmaz yani.. boş işler..

ama sen yine de uğraşmak istiyorsan uğraş..
    O zaman uygunsa bana uygun değil ise sana ...nasıl eğitim aldım ve geldim.
    Burada kirlilik yaratmak istemiyorum.Yani tekrar yazmayacağım. Herkese bol
    kazançlar

5. Allah yardımcın olsun, ne diyeyim..

şu yazdıklarından anladığım kadarıyle bilgin yok gibi geldi, onun için eğitim al dedim..

umarım borsada istediğin kazançları elde edersin ama zordur bu işler.. kazanç elde eden de var batanı da..

bol kazançların olsun tekrar..

6. Genel Kuruldan beklenti var mı desem? Ne zamandır burada yazan yok da.

7. genel kurul değilde, birleşmeden sonra ist. portföy yön verecektir diye düşünüyorum şahsım adına.. ha olurda oralara gelire 22 üstü önemli gibi sanki

8. F. DUYURU VE İLKE KARARLARI
    1. Kurul Karar Organı’nın 11/11/2021 tarih ve 59/1669 sayılı Kararı Uyarınca Yapılan Duyuru:
    Halka açık olmayan ortaklıkların paylarının ilk defa halka arz edilmesi işlemleri kapsamında;
    a) II-5.1 sayılı İzahname ve İhraç Belgesi Tebliği'nin 11'inci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinde düzenlenen
    izahnamede yer alacak ve özel bağımsız denetimden geçirilecek finansal tabloların belirlenmesine ilişkin satış döneminde,
    Ağustos – Kasım 2021 dönemi içerisinde altı aylık ara dönem finansal tabloların kullanılacağı satış döneminin aşağıdaki şekilde
    uygulanmasına;
    Satış Dönemi İzahnamede Yer Alacak ve Özel Bağımsız Denetimden
    Geçirilecek Finansal Tablolar
    16 Ağustos – 1 Aralık Son üç yıllık ve altı aylık ara dönem finansal tablolar
    b) İzahname Tebliği'nin 11'inci maddesinin birinci fıkrasının (ç) bendi kapsamında; "Satışın başladığı tarihin, bu fıkrada
    yer alan tablolarda yer alan her bir dönemin bitiş tarihinden itibaren on beş günü geçmemek üzere bir sonraki döneme denk gelen
    bir tarih olması durumunda, bir sonraki dönemde kullanılması esas olan bağımsız denetimden geçmiş son dönem finansal tablolar
    izahnameye ek olarak verilir." hükmündeki ek sürenin halka açık olmayan ortaklıkların paylarının ilk defa halka arz edilmesi
    işlemlerinde, her bir satış dönemi için on beş gün yerine otuz gün olarak uygulanmasına,
    c) Yatırım kuruluşlarının halka arz süreçlerindeki iş yüklerinin azaltılması ve maliyetlerinin düşürülmesini teminen, VII128.1 sayılı Pay Tebliği’nin 29’uncu maddesinin üçüncü fıkrası uyarınca hazırlanması gereken analist raporu sayısının asgari 2
    olarak dikkate alınmasına ve söz konusu analist raporlarının VII-128.1 sayılı Pay Tebliği’nin ilgili hükümleri çerçevesinde ilan
    edilmesine,
    ç) Halka açık olmayan ortaklıkların paylarının ilk defa halka arz edilmesi işlemlerinde, halka arz edilen payların piyasa
    değerinin 100.000.000 TL ve altında olması durumunda “Borsa’da Satışâ€ yönteminin uygulanmasına
    karar verilmiştir.

Sayfa 924/948 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •