Sayfa 943/948 İlkİlk ... 443843893933941942943944945 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 7,537 - 7,544 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Allahtan finansal okur yazarligimiz var,
    yoksa burda her yazilani doğru sanacaktik
    Bu tas kimeydi dostum ?
    3 faz botas ihalesini kast ediyorsan, ERCB alacagi kesin oglu kesin gibiydi zaten daha 2 fazda belliydi . Ama tabikide resmi yazi gelmeden oldu denmez neyse belki sen aciklarsin
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    Boyle muthis bir sirket kacmaz, ucacak , hemen alayim diye aliyorum, ortalamami yukseltiyorum ,,,hoop bi bakiyorum hisse ortalamamin altina gelmis , ondan sonrada supheye dusuyorum, bu kadar is yalan mi ? Piyasa gormuyor mu ?

Belkide en saglami , gozu kapali alip unutmak , baska turlu cok zor ,bu hisse 150 den asagi inmemeliydi ama aralik basi 90 indi

Boyle bisey olamaz
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Boyle muthis bir sirket kacmaz, ucacak , hemen alayim diye aliyorum, ortalamami yukseltiyorum ,,,hoop bi bakiyorum hisse ortalamamin altina gelmis , ondan sonrada supheye dusuyorum, bu kadar is yalan mi ? Piyasa gormuyor mu ?

Belkide en saglami , gozu kapali alip unutmak , baska turlu cok zor ,bu hisse 150 den asagi inmemeliydi ama aralik basi 90 indi

Boyle bisey olamaz
    Yol uzun memleket sartlari cetin ,
    bekleyelim hele ,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    az daha dursa olmazmı alsak biraz daha para geldikçe
    Depoyu doldurdun mu....

düşüşlerde baya bir ky ye mal verilmişliği vardı.. 30.01 den itibaren biraz ky sıkılıp satmış sanırım bir süre daha yataya bağlayacağız...

20.12.2023 tarihinde diğer kısmı(ilk 5 kurumdan sonrası) %53,28 yani ky ye mal verilmiş gibi çıkarken..

02.02.2023 tarihinde diğer kısmı %52,20 yani bu da düşüşte ky %1 oranında mal satmış gibi adamlar güzel işlemler yapmış.. bakalım...

örnek olarak 06.12.2022 tarihinde diğer kısmı %50,91 o tarihten itibaren yani 91 liradan 193 ü görmüş..

yani ilk 5 kurumun %1 lot daha toplamasını takip edebiliriz. benimkiler tahmin tabi

kaldıki şubat 2. haftasından sonra botaşın yine ihaleleri var
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    düşüşlerde baya bir ky ye mal verilmişliği vardı.. 30.01 den itibaren biraz ky sıkılıp satmış sanırım bir süre daha yataya bağlayacağız...

20.12.2023 tarihinde diğer kısmı(ilk 5 kurumdan sonrası) %53,28 yani ky ye mal verilmiş gibi çıkarken..

02.02.2023 tarihinde diğer kısmı %52,20 yani bu da düşüşte ky %1 oranında mal satmış gibi adamlar güzel işlemler yapmış.. bakalım...

örnek olarak 06.12.2022 tarihinde diğer kısmı %50,91 o tarihten itibaren yani 91 liradan 193 ü görmüş..

yani ilk 5 kurumun %1 lot daha toplamasını takip edebiliriz. benimkiler tahmin tabi

kaldıki şubat 2. haftasından sonra botaşın yine ihaleleri var
    Nasıl olsa alınan her yeni ihaleyi ky ye çakmak için kullanıyorlar.
    Nefret ettim artık bu hisseden.
    F/K oranı yüksek hisse bir daha kolay kolay almam.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Yatırımcılarımızdan gelen sorular doğrultusunda konuyu netleştirmek adına aşağıdaki açıklamanın yapılması gereği hasıl olmuştur :

Şirketimiz, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) tarafından fazlar halinde ihaleleri gerçekleştirilen Batı Karadeniz DGBH Projesi Çelik Boru Mal Alımı İşi ile ilgili olarak;

-Faz-3 ihalesini 27 Ocak 2023 tarihinde açıklandığı üzere kazanmıştır.

-Faz-2 ihalesi ile ilgili olarak 30 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştirilen ihaleye de katılım sağlanmış olup, 1 Şubat 2023 tarihinde ihalenin uhdemizde kalmadığı açıklanmıştır.

Sonuç olarak , 1.059.604.827 TL tutarındaki Faz-3 ihalesi şirketimizin taraf olduğu iş ortaklığınca kazanılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

yani diyorki 500milyonu bizim daha ne olsun herhalde

Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    Nasıl olsa alınan her yeni ihaleyi ky ye çakmak için kullanıyorlar.
    Nefret ettim artık bu hisseden.
    F/K oranı yüksek hisse bir daha kolay kolay almam.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    daha önce 30 liralarda incelediğimde her ihaleyi mal çakmak için kullanıyorlar diye uzak kalmıstım. sonra şu faz1 yurtdışı kapı gelince oralı olmadım sonra detayına girince iş işten geçmişti

ama haklısın geçmiş cogu kap haberinde mal veriliyordu izlenimi vardı grafiklerinde..

Sayfa 943/948 İlkİlk ... 443843893933941942943944945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •