Sayfa 88/948 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 697 - 704 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Brüt mu geldi arkadaşlar. Iyi kurtarmışım vaĺa .. neyse inşallah brutteyken çıkar kazanır herkes

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Brüt mü o nerden çıktı ?

3. Diğer Yaptırım, Tedbir ve İşlem Yasakları

a) Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A.Ş (OZBAL) pay piyasasında 25.04.2017-23.05.2017 döneminde gerçekleştirilen işlemlerin incelenmesi sonucunda, 6362 sayılı SPKn'nun 107/1 maddesinde sayılan fiilin işlendiğine dair makul şüphe bulunması nedeniyle yatırımcıların korunması ve yapay piyasa oluşturmaya yönelik işlemlerin engellenmesini teminen; SPK nun 1 inci, 101 inci maddesi ve 128 inci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendi ile V-101.1 Bilgi Suistimali ve Piyasa Dolandırıcılığı İncelemelerinde Uygulanacak Tedbirler Tebliği (Tedbirler Tebliği)nin 18/1 maddesi kapsamında OZBAL pay piyasasında 29.05.2017 tarihli işlemlerden başlamak üzere 3 ay süre ile; i. Yatırım kuruluşlarının müşterilerinden OZBAL pay piyasasında internet üzerinden emir kabul etmelerinin yasaklanmasına, ii. OZBAL paylarının açığa satış ve kredili menkul kıymet işlemlerine konu edilmemesine karar verilmiştir.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/609466

4. Peki haftaya birleşme onayı gelince yeni isimle mi brütte olacak ?

5. Ne diyeceğimi şaşırdım,kötü yakalandım.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

6. Aşırı panik yapıyoruz brüt takas olunca

7. sizce bir hissenin brut takasa resmen alınması icin alınan kararlar sayılırken 'brut takasa alınmasına...' diye bir ifade gecmeli mi?

eger böyle bir ifade yoksa, herhangi bir hisse icin internetten ve açıga satış alım satım yasaklanması direk brüt takas anlamına yine de gelir mi?

8.  Alıntı Originally Posted by velevki Yazıyı Oku
    sizce bir hissenin brut takasa resmen alınması icin alınan kararlar sayılırken 'brut takasa alınmasına...' diye bir ifade gecmeli mi?

eger böyle bir ifade yoksa, herhangi bir hisse icin internetten ve açıga satış alım satım yasaklanması direk brüt takas anlamına yine de gelir mi?
    İnce bir nokta yakalamışsın kardeşim örneğin pimaşın önce ki brüt takasa alınmasına ilişkin kararı şöyle

... Bilgi Suistimali ve Piyasa Dolandırıcılığı İncelemelerinde Uygulanacak Tedbirler Tebliği (Tedbirler Tebliği)'nin 18/1 maddesi kapsamında PIMAS pay piyasasında 27.01.2017 tarihli işlemlerden başlamak üzere 3 ay süre ile i. Brüt takas uygulanmasına, ii. Yatırım kuruluşlarının müşterilerinden PIMAS pay piyasasında internet üzerinden emir kabul etmelerinin yasaklanmasına, iii. PIMAS paylarının açığa satış ve kredili menkul kıymet işlemlerine konu edilmemesine karar verilmiştir. Karar 2017/03 sayılı SPK Bülteninde yer almaktadır.

Sayfa 88/948 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •