Sayfa 604/948 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by eto Yazıyı Oku
    Tamamen boş konuşuyorsun sevgili Taha,

Bu sayfaya şu ana kadar hiçbir katkının olmaması bundan sonra da olmayacağını gösteriyor
    yönetim kurulu sonucunun neresinde yeni bir değerleme raporu hazırlatılıp yeniden başvuru yapılacağı yazıyor? Millete gaz ve yalan bilgi verme, yönetim kurulu sonuç raporu orda. oku bana göster yeni bir değerleme yapılacağını nerde yazıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    yönetim kurulu sonucunun neresinde yeni bir değerleme raporu hazırlatılıp yeniden başvuru yapılacağı yazıyor? Millete gaz ve yalan bilgi verme, yönetim kurulu sonuç raporu orda. oku bana göster yeni bir değerleme yapılacağını nerde yazıyor.
    6/2017 bilançosuna göre yeniden değerleme raporu hazırlanıp başvuru yapılacak

Taha kardeş ben ne dedim dün ? Genel kurulda en önemli şey OFF THE RECORD KONUŞMALARDIR demedim mi ? Hala nerede yazıyor göster diyosun.

Sana tavsiyem;

Genel kurul notlarını gönderdiğim arkadaşlardan notları edinmen ve kağıt üstündekilere göre değil,toplantı masasında konuşulanlara göre yapabilirsen yorum yapman.

Bunu yapmadan yapacağın her yorum bu sayfada sadece kalabalık olacak,insanlara sayfa atlatma

Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Millete gaz ve yalan bilgi veriyorum öyle mi ?

Madem öyle.

Bir daha bu sayfada yazmayacağım.

5.  Alıntı Originally Posted by eto Yazıyı Oku
    valla kardeş niyetim asla seni kırmak yada rencide etmek değil. Yönetim kurulu raporuna göre diyorum ben. haa kendi aralarında yapılan konuşmalarda demişlerse onu bilmem. Ama onun da ne kadar bağlayıcılığı var bilemem. Eğer kırdıysam özür diler, hakkını helal etmeni rica ederim.

Alıntı Originally Posted by eto Yazıyı Oku

Madem öyle.

Bir daha bu sayfada yazmayacağım.
     Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    valla kardeş niyetim asla seni kırmak yada rencide etmek değil. Yönetim kurulu raporuna göre diyorum ben. haa kendi aralarında yapılan konuşmalarda demişlerse onu bilmem. Ama onun da ne kadar bağlayıcılığı var bilemem. Eğer kırdıysam özür diler, hakkını helal etmeni rica ederim.
    Yok kardeş,hakkım var ise helal etmiyorum.

Tarsus'a gelip millete gaz ve yalan bilgi vermekle itham edildim.

Bir daha bu sayfada yazmayacağım,size iyi sohbetler

7. Çalkala bakalım köpürtebilecekmisin

E2003 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yasak bitince 3 leri goruruz tahmindir . Kagidi begenmiyorsan satarsin , hem elinde tutup hem de olumsuz dusunmenin faydasi yok.. ben daha once birlesme basvurusunun olumsuz olacagina inanip maliyet ve portfoy oranini dusurdum.. dusucegine inanipta, dusunce kagida kizmanin bir anlami yok. Borsa bu ne yonetim kurulu ne de burdaki arkadaslar garanti kazanc sozu veremez.. amac eldeki verileri paylasmak .sen de irdeleme yaparak, inanmiyorsan birlesmeye saygi duyarim, olasiligi 0 degil tabi .. o zaman dunku yukseliste satip bugun guzelce maliyet dusurebilirdin .. yani forumda soz
    Duelosunda kazanmak hakli cikmak degil amac borsa da para kazanmak. Bazen unutuyoruz bunu...

Sayfa 604/948 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •