Sayfa 860/948 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 6,873 - 6,880 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Sayın ümit05,
    2011 yılında 4.08 de 10 bin adet aldım. Malumunuz üstüne üstlük bedelli arttırımına 8.519 TL daha ödedim. Benim hesabım 7 yıl önceki parayla 4.93 TL. yapıyor. Siz ÖZBAL ederine geliyor demişsiniz. Merak ediyorum ederine nasıl geliyor, hangi kritere göre hesapladınız?

2. Bu kağıtla kim oynuyorsa artık baskılamaktan vazgeçtiğini sanıyorum. Ben elimdeki kağıttan vazgeçtim. Batarsa batar çıkarsa çıkar hiç umurumda değil bundan sonra! Çöpe atarım gider. Kağıdı eski sahipleri bu duruma getirdiler. ÖZBAL'ı güya ERCİYAS HOLDİNG'e sattılar ama bizi öpmeye devam etmek için 2 milyon 400 bin adet civarında kağıdı ellerinde tutarak (aynı zamanda kağıdı istedikleri gibi speküle etmek için SPK'dan %15 satış müsadesi alıp kağıdı baskı alında tutmaya devam ettiler) ve yönetim kurulunda görevlerini sürdürerek bu zamana kadar geldiler. Burada ERCİYAS HOLDİNG'in de bu oyunun içinde olduğu yadırganmamalıdır. Yoksa eski ÖZBAL'cılar böylesine at oynatamazlardı. Herhalde daha fazla gidecek yerleri kalmadı ki yavaş yavaş kağıt üstündeki baskıyı kaldırmaya başladılar. Belki bir gün gelecek bunların hesabı sorulacak!!
    Bu yorumum hiç kimseye AL SAT TUT tavsiyesi değildir.

3. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, OZBAL.E payları 09/07/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 23/07/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

4. Herhalde birileri farkına vardi olan bitenlerden....

İnşallah bu tedbir yine ky aleyhine olmaz...

5. Ne olur pazartesi

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kimse yorum yapmıyor tavan yapmış olsa da. Demek ki güven vermiyor. Kredili isleme yasak gelmiş ama Tacirlerde zaten izin yoktu krediliye. Bu tedbir acikcasi hisseyi nasil etkiler, tahmin etmek zor. Cuma günü tavan beklemiyordum, o yüzden hic bulasmadım. İzleyelim bakalım.

P10S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu hafta 20 tl olacak ozbal... (YTD)

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by tahteravalli Yazıyı Oku
    Sayın ümit05,
    2011 yılında 4.08 de 10 bin adet aldım. Malumunuz üstüne üstlük bedelli arttırımına 8.519 TL daha ödedim. Benim hesabım 7 yıl önceki parayla 4.93 TL. yapıyor. Siz ÖZBAL ederine geliyor demişsiniz. Merak ediyorum ederine nasıl geliyor, hangi kritere göre hesapladınız?
    ederine geliyor dediğim bölündükten sonraki fiyat, malum 2,1 civarıydı sonra amansız satış yedi, yoksa herkes biliyorki erciyas malı bu kadar ucuz olmaz ama bahsettiğiniz gibi kağıdı mundar ettiler..o süreclerde bende vardım biliyorum, herkes erciyas aldı diye sevnirken erciyas ta bunu sömürmeye kelktı hatırlarsınınz, gayrimenkulleri değerlemeden üstüne yatmaya çalıştı spk itiraz ettti, ozbal dan aldığı ürünleri piyasa fiyatı altından alıyordu spk uyardı vs vs..
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 860/948 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •