Sayfa 915/948 İlkİlk ... 415815865905913914915916917925 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 7,313 - 7,320 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Efsane bilanço detaylı yazayım mi 😄

2. Dunya kadar kar acikladi milletle dalga geciyor tahtaci bu kara 2 tavan yapmali bu kagit .

3. Arsan karini %50 artirdi tavan oldu direk sen %kacyuz artirdin ? Tahtaci baski yapiyo

4. 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun “Piyasa Dolandırıcılığı” başlıklı 107’nci maddesinde işlem bazlı piyasa dolandırıcılığı ve bilgi bazlı piyasa dolandırıcılığı suçları düzenlenmiştir. Anılan düzenlemeler uyarınca, "sermaye piyasası araçlarının fiyatlarına, fiyat değişimlerine, arz ve taleplerine ilişkin olarak yanlış veya yanıltıcı izlenim uyandırmak amacıyla alım veya satım yapanlar, emir verenler, emir iptal edenler, emir değiştirenler veya hesap hareketleri gerçekleştirenler" ile "sermaye piyasası araçlarının fiyatlarını, değerlerini veya yatırımcıların kararlarını etkilemek amacıyla yalan, yanlış veya yanıltıcı bilgi veren, söylenti çıkaran, haber veren, yorum yapan veya rapor hazırlayan ya da bunları yayan ve bu suretle menfaat sağlayan" kişilerin 3 yıldan 5 yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılacağı hükme bağlanmıştır

5. Hissede tahtaci oyun yapıyor. Bir de hisse düşecek diye video yorum yaziyor. Bre dengesiz o video da 9 dakika nerenden ufuyorsun.... anlatirken bile sesin gidiyor geliyor titriyor..Bir de bilançoyu yorumlasana adamsan... spk ya sikayet edecem senin gibi spekleri...... burada reklamin olmasın diye atmıyorum linki ama bil ki yanına kalmayacak.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by sonnefes Yazıyı Oku
    Hissede tahtaci oyun yapıyor. Bir de hisse düşecek diye video yorum yaziyor. Bre dengesiz o video da 9 dakika nerenden ufuyorsun.... anlatirken bile sesin gidiyor geliyor titriyor..Bir de bilançoyu yorumlasana adamsan... spk ya sikayet edecem senin gibi spekleri...... burada reklamin olmasın diye atmıyorum linki ama bil ki yanına kalmayacak.....
    yapın mutlaka başka türlü olmaz
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

7. Niye atmıyorsun linki at bizde ona göre şikayetmizi yapalım
     Alıntı Originally Posted by sonnefes Yazıyı Oku
    Hissede tahtaci oyun yapıyor. Bir de hisse düşecek diye video yorum yaziyor. Bre dengesiz o video da 9 dakika nerenden ufuyorsun.... anlatirken bile sesin gidiyor geliyor titriyor..Bir de bilançoyu yorumlasana adamsan... spk ya sikayet edecem senin gibi spekleri...... burada reklamin olmasın diye atmıyorum linki ama bil ki yanına kalmayacak.....
    CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Durdurana aşk olsun
    Ballı kaynakkkkk
    Misss

Çok acemiyimmmm
    YTD

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 915/948 İlkİlk ... 415815865905913914915916917925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız