Sayfa 379/948 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. şeker ve yatırım finans ortaklığı devam ediyor .

Bu alanlar bizden mi forumdan mı acaba ?

4. Yarın ki bültende haber gelir mi?
    Spk ya 10 gün önce sordum şu yanıt gelmiş
    İlgi: 10.07.2017 Tarihli Başvurunuz

İlgide kayıtlı dilekçenizde özetle; payları Borsa İstanbul A.Ş. (Borsa) Ana Pazar'da işlem görmekte olan Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A.Ş.'nin (Özbal Çelik) tüm aktif ve pasifiyle birlikte bütün halinde, aynı sektörde faaliyet gösteren halka kapalı olan Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş. (Erciyas Çelik) tarafından devralınması suretiyle Erciyas Çelik bünyesinde birleşilmesine ilişkin başvurunun ne zaman sonuçlanacağı hakkında bilgi talep edilmektedir.

Sözkonusu birleşme başvurusu Kurulumuzca incelenmekte olup, başvurunun sonucunu*Kurulumuz internet sitesinde* (www.spk.gov.tr) yayımlanan*Kurulumuz Bülteni**aracılığı ile takip etmeniz mümkün bulunmaktadır.

Bilgi edinilmesi rica olunur.

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mstf100 Yazıyı Oku
    Yarın ki bültende haber gelir mi?
    Spk ya 10 gün önce sordum şu yanıt gelmiş
    İlgi: 10.07.2017 Tarihli Başvurunuz

İlgide kayıtlı dilekçenizde özetle; payları Borsa İstanbul A.Ş. (Borsa) Ana Pazar'da işlem görmekte olan Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A.Ş.'nin (Özbal Çelik) tüm aktif ve pasifiyle birlikte bütün halinde, aynı sektörde faaliyet gösteren halka kapalı olan Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş. (Erciyas Çelik) tarafından devralınması suretiyle Erciyas Çelik bünyesinde birleşilmesine ilişkin başvurunun ne zaman sonuçlanacağı hakkında bilgi talep edilmektedir.

Sözkonusu birleşme başvurusu Kurulumuzca incelenmekte olup, başvurunun sonucunu*Kurulumuz internet sitesinde* (www.spk.gov.tr) yayımlanan*Kurulumuz Bülteni**aracılığı ile takip etmeniz mümkün bulunmaktadır.

Bilgi edinilmesi rica olunur.

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yarın ki bültende benim de umudum var. Kağıdın bir kaç günkü serüveni bunu doğrular nitelikte !!!

6. ÖZBAL HALKA ARZ FiYATI

Linke tıklayın

http://ozbal.com/icerik/bilgi_resim_liste/1408.pdf

7. Arkadaşlar hissenize sahip çıkın çakal spek farklı niklerle çakma kişiler oluşturmuş oyun oynuyorlar!
    YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Uyargil Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hissenize sahip çıkın çakal spek farklı niklerle çakma kişiler oluşturmuş oyun oynuyorlar!
    YTD
    Biraz acar misiniz hocam anlayamadim

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 379/948 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •