Sayfa 550/948 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

Artık yolun sonuna gelindi,GK'dan sonra ne gerekiyorsa yapılıp bu iş hızlıca bitirilir.

2. siz dua edin de kar rakamı 3-5 milyon gelsin. Diğer beklentiler sanırım uçtu arkadaşlar.

3. 24 ü ne kadar burası kotak kapatır... garanti boşuna satmamış. sürekli her gün satıcı...

4.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Aslında kağıda aşık olmak doğru değil. Ben tüm aşkımı erbosa verdim, oda kağnı gibi, biraz da bu na verdik aşkımızı halimiz ortada. hala diyor genel kurulda tartışılacak. Biz bu kağıtlarda beklerken yükseleceğini bildiğimizi kağıtların hepsi son 1 haftada en az yüzde 20 gitti. sanırım biz yanlış yere dükkan açtık.
    Tek bir sey öğrendim borsada yumurtaları asla tek sepete koymayacaksın.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by hayri71 Yazıyı Oku
    Tek bir sey öğrendim borsada yumurtaları asla tek sepete koymayacaksın.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Valla malesef yumurtaların yüzde 90 ı erbos ta

6. Yalnız şu var. Özbal da para da kaybetsek çok önemli değil. Ful atraksiyon maşallah kağıt ve hele hele forum. Hisse nete girince özbal sayfası tam tımarhane gibi curcuna. Her telden insan var. İnsan Eğleniyor bu forumda. İyi ki varsınız arkadaşlar. Ha bu arada özbal dan çıkış yok bu fiyatlardan. Ya 1 liraya satacaz ya da ........ liraya (üst bandı yazmayayım herkes kendi belirlesin)

7.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Yalnız şu var. Özbal da para da kaybetsek çok önemli değil. Ful atraksiyon maşallah kağıt ve hele hele forum. Hisse nete girince özbal sayfası tam tımarhane gibi curcuna. Her telden insan var. İnsan Eğleniyor bu forumda. İyi ki varsınız arkadaşlar. Ha bu arada özbal dan çıkış yok bu fiyatlardan. Ya 1 liraya satacaz ya da ........ liraya (üst bandı yazmayayım herkes kendi belirlesin)
    Sn.Taha, bizde var sa misal 5-10 bin hisse, Erciyas ta kaç milyon hisse var. Eğer uzlaşma sağlamaz lar ise kendi ayağına da sıkacak. Eğer spk nın beklediği düzeyde birleşme oranıni kabul ederse, bu işten kendileri çok daha kazançlı çıkacaklar.

8. Bugünkü bilinen belirsizlige ragmen tahta sağlam durdu. Gk ya kadar Vira bismillah der mi ki?? Ytd

P10S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 550/948 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •