Sayfa 100/948 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 793 - 800 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    yaklaşık 10 yıllık ERBOS yatırımcısıyım. Asla ama asla kaybetmedim ERBOS ta. Taa eskiden beri yatırımcılar ERBOSAN boru ile ERCİYAS ı karıştırıyor. Bunlar farklı boru şirketleri ve ERCİYAS boru borsada işlem görmüyor. Şunu söylemek isterim ki çok ekmeğini yediğim ERBOS asla ERCİYAS la kıyaslanamaz. Bir kaç yıl öncesini hatırlıyorum ERBOS sayfasında yatırımcılar şöyle yazardı: ERBOS un nabucco projesi için boru üretecek kapasitesi yok. Türkiyede Nabucco projesi için borusan, erciyas boru vs. şirketlerin isimleri yazılmıştı. Cuma günü Özbalın erciyas gibi bir şirketle olan birleşmesi ve erciyas borunun borsada işlem görecek olması nedeniyle alış yaptım. Sonrasını biliyorsunuz. Hayatımda ilk SPK tarafından böyle bir karar alınan kağıtta yakalandım. Valla kendi adıma şunu diyim: Özbalın durulmasını bekleyecem ve durulduktan sonra hem güvendiğim için hemde ortalama düşürmek için yeni alım yapcam.
    Ama herkes bilsin şunu; ERCİYAS boru ERBOS değil. Bu forumda bile hala ikisinin aynı firma olduğundan bahseden yatırımcılar var. Mynet finans ta var. Biraz dikkat yaw.
    Üç TL altında çok iştahlı alıcılar var ve onlar sabırsızlıkla pazartesiyi bekliyorlar bakalım umduklarını bulabileceklermi?
    YTD.

2. Yarın tabanda bekler millet. Asıl önemli olan salı günü.. salı günü belli olur gidisat ..bakalim hayırlısı .. ben sattım ama gidişatı bence çok iyi olacak ..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ANELE41 Yazıyı Oku
    Çok güzel bir noktadan yakalamissin.eminim borsa tarihinde bunun bir örneği yoktur.onay gelince spk bile ne yapacağını şaşırır.ancak spk bu onayı tahminimce 3 ay bekletir.yatirim tavsiyesi olamaz.

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu 3 ay bekletme mevzusu benimde aklıma geldi ama temennim olmaması yönünde, fakat 3 ay da bekletir ise " tekkeyi bekleyen, çorbayı içer " deyip bekleyeceğiz.

4.  Alıntı Originally Posted by paulharris Yazıyı Oku
    Yarın tabanda bekler millet. Asıl önemli olan salı günü.. salı günü belli olur gidisat ..bakalim hayırlısı .. ben sattım ama gidişatı bence çok iyi olacak ..

Milletin nerde beklediği önemli değil, benim beklentim sağlam duracaktır, şu anda borsada en güçlü beklentiye sahip hisse ÖZBAL'dır biz burda ERBOS'u fiyatlıyoruz.
    YTD.

5. Hissede Brüt takas diye bir konuda yok bu yüzden rahat olsun yatırımcılar telefonla aracı kurumunuzu arayıp seans saatlerinde istediğiniz kadar al sat işlemlerini yapabilirsiniz.
    YTD.

6. Şimdi millet genel olarak yarın eksi bekliyor,aç kurtlar da aşşağıdan almak için iştahlarını kabartmış bekliyor olacak.spek mal kaptırmak istemiyorsa ve hedefi yüksekse yarın ve diğer günler nasıl yol izleyecek göreceğiz.ben Erciyes'in bilançosunu gördükten sonra buraya gelen art niyetlilerin yazdıkları ve kafa bulandırmaya çalışanların yazıları çok sırıtıyor.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Bu hissede eski kıytırık spek ve spekler yok tahtayı yenileri aldı ve yukarı fiyatları hedefleyen bir spek var.
    YTD.

8. Beni şahsen kurtardı bu kağıt . O yüzden çok seviniyorum .. 2 den full alıp 3 den sattım çok şükür ... Ama bakarsın zenginde eder ilerki günlerde tekrar alabilirsem ..kimbilir... ytd))

Sayfa 100/948 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •