Sayfa 527/948 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Beyler neyi paylasamiyorsunuz bir birinizi kırmadan yazın hisse tam onay aşamasında bizlerde birbirimizle tartışıyoruz tam spegin ekmeğine bal sürüyorsunuz herkez sakin olsun hepimiz insanız kimsenin kimseden üstünlüğü yok lütfen arkadaşlar kardeşler sakin olun yüz yüze konussaniz böyle yanlış anlamazsınız bir birinizi netde olur Boyle şeyler Sakin

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş \ Tanıtım videosu
    Linke tıklayın
    https://www.youtube.com/watch?v=6anb43WzUOs

3.  Alıntı Originally Posted by Uyargil Yazıyı Oku
    Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş \ Tanıtım videosu
    Linke tıklayın
    https://www.youtube.com/watch?v=6anb43WzUOs
    Sn uyargil paylaştığın doğru bilgilerden dolayı seni tebrik ediyorum bize devamlı morel verdin sağol var ol sana ve tüm arkadaşlara bol bereketli kazanç diliyorum

4. İnvest mal almadıki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bu gün gündüz saat 13,30 da şirketten gelen haberin son cümlesinde 'SPK nın kararı doğrultusunda yeni bir uzman kuruluş raporu hazırlanarak SPK kuruluna sunulmuştur.' diyor.
    Şimdi SPK bu günkü raporumu hemen inceledi de beğenmedi. Yoksa beğenmediği hangi rapor. Ortada başka rapor olmadığına göre beğenmediği rapor bu günkü rapor olmuyor mu?

6. Zamanadurdemek in yazısı kaldırılmış, acaba forum yöneticisimi kaldırdı, yoksa kendisimi, zamanadurdemek senden haber bekliyoruz

7.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Bu gün gündüz saat 13,30 da şirketten gelen haberin son cümlesinde 'SPK nın kararı doğrultusunda yeni bir uzman kuruluş raporu hazırlanarak SPK kuruluna sunulmuştur.' diyor.
    Şimdi SPK bu günkü raporumu hemen inceledi de beğenmedi. Yoksa beğenmediği hangi rapor. Ortada başka rapor olmadığına göre beğenmediği rapor bu günkü rapor olmuyor mu?
    Taha kardeşim yeni raporu bugünku haberde yeni ilettik diyor henüz bir cevap vermedi SPK beğenilmedi durumu yok şuan karar çıksın bakalım belkide onay verdik diyecek yakin zamanda SPK dan yanıt gelir inşallah hepimizin yüzü güler ytdr

8. yeni raporu isteme haberi ne zaman gelmişti dostlar hatırlayan varmı?

Sayfa 527/948 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •