Sayfa 894/948 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 7,145 - 7,152 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    bu ay GK var ve orada yazan maddeler de söyle diyor , ekonomik durumla ilgili alınacak önlemler vs.. acaba tekrar erciyas la birleşme olabilir mi bu kez dürüst sekilde ..zaten ölü fiyatı bu
    yine söylentiler dolanıyor umarım can yakmaz
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    13. Gündemin 13. maddesi uyarınca, Şirket Genel Müdür Vekili Şeniz Günal TURGAN söz aldı. Şirketimiz'in içinde bulunduğu mali duruma ilişkin olarak, Şirketimiz'in kur farkı zararları nedeniyle Türk Ticaret Kanunu madde 376 kapsamında olduğu,2019 yılında yaşanan genel finansal kriz ve ekonomik durgunluk nedeniyle kapasite daraltımını ve maliyet kısıtlanmasını tercih ettiği, 2020 yılı içerisinde gerek vagon üretim, gerekse de vagon bakım işlerine ilişkin olarak, Türkiye'nin jeopolitik avantajı da gözetilerek, pozitif ivmelenme beklediğini,Bu pozitif bakış açısı ile 2020 yılında pozitif gelişmeler beklediğimizi ve yönetim kurulunun bu kapsamda alacağı tedbirler ile ilgili olarak kamuoyu ile ilgili mevzuat çerçevesinde gerekli paylaşımlarda bulunacağı konusunda pay sahiplerini bilgilendirdi. Bu kapsamda yönetim kuruluna yetki verilmesine katılanların oybirliği ile karar verilmiştir.
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    vagon işler dediği TCDD ihaleleri ile ilgili mi acaba ?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 2020 yılı Bütçe Raporu'nu TBMM'ye gönderdi. 2020 bütçe raporuna göre, Ulaştırma Bakanlığı 20 demiryolu, 31 suyolu ve 11 havayolu sektöründe olmak üzere toplam 62 projeyi hayata geçirecek.

Bakanlık bu projeleri hayata geçirmek için 8 milyar 470 milyon TL ödenek ayrıldı. Altyapıda en büyük pay demiryolunun oldu.

5. Gene sermaye azaltımı ve bedelli sermaye arttırımı geldi...
     Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    vagon işler dediği TCDD ihaleleri ile ilgili mi acaba ?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 2020 yılı Bütçe Raporu'nu TBMM'ye gönderdi. 2020 bütçe raporuna göre, Ulaştırma Bakanlığı 20 demiryolu, 31 suyolu ve 11 havayolu sektöründe olmak üzere toplam 62 projeyi hayata geçirecek.

Bakanlık bu projeleri hayata geçirmek için 8 milyar 470 milyon TL ödenek ayrıldı. Altyapıda en büyük pay demiryolunun oldu.
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ne var ne yok bir arkadas bugün için tavan potansiyeli en yüksek kağıt demiş bakalım olacak mı? [IMG][/IMG]

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu bedelli ile borçlar baya azalıp bitaz da işletme sermayesi için nakit bırakıp üretime geçecektir. Bakalım bu şansını da iyi kullanacak mı yönetim..kendi paralarını çar çur etmezler inş.piyasada yardım ederse özbal bal gibi olur inş... ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sermaye azaltımında nerdeyse hisselerin %90 ı iptal edilecek ve tekrar 1.00 nominal hisse ihraç edilecek. İlginç bir süreç olacak.
    Hisse iptal ve yeni hisse ihracı arasındaki zaman diliminde çalkantılara açık.

Sayfa 894/948 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •