Sayfa 10/249 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1988 madde; 73 - 80 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. Rehin verilen hisse 2.5 mln ise 3 yıl sonraki fiyat 10 Tl mi olmalı???? Kafamda deli sorular😆

Sent from my SM-N920C using hisse.net mobile app

2. Faizini borsada oynayarak alacak

3. Bence durum bu

4.  Alıntı Originally Posted by SEKOYA Yazıyı Oku
    Bu kap haberi ne zamanin

Sent from my GT-I9060I using hisse.net mobile app
    Güncel kap ta sermaye yapısı

5. Tahsisli sermarye ile. Simdi verdi 1 milyon hisse mesela. Sonra sadece bracknora olmak uzere hisseyi bedelsiz bolemez sanirim. Sonra oy hakkini kaybeder. Dediginiz gibi. Hisse yukselse varsayalim 10 tl oldu ve satti. Sonra hisseyi nasil geri verecek oyluma. Adam gibi bir aciklamada yok. Bekleyip gorecegiz.

6. Ben nacizane ne dusunuyorum. Bilmiyorum ama bu adamlar bence geri verecekleri kadar hisseyi onceden topladilar. Simdi hisseyi yukseltip teminat olarak aldiklarini satacaklar. Zamani gelincede 60 70 kurustan 2 ye kadar topladiklari hisseleri oyluma devredecekler. bu durumda da yukselir gibi. Bi de bu ky isi falan degil. Yuzde 200 primli hisseye hicbir ky giremez bence.

7. Dedimya nisan mayıs ayında pirim miktarı %100 'ün altına düşecek 52 haftalıkta.ondan sonra yükselecekse yükselir.patron ne derse o olir yani.ytd.

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

8. Anlaşmada rehin verdikleri tahsisli hisseler borsada işleme açılacak.3 yıl sonunda araplar rehin aldıklarını geri verecek.buna karşılık oylumda 25 mln karşılığı piyasa fiyatına göre tahsisli arttırım yapılacak.Bence 3 yıl sonra %50 halka açık %26 kayserililerin %24 te arapların olacak gibime geliyor.yada 30 40 30 gibi bişey.

Sayfa 10/249 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •