Sayfa 150/249 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200 ... SonSon
Arama sonucu : 1987 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. Onaylanmazsa düşer. Onaylanirsa yukselir. Onaylanmazsa nasil odeyecek.. anlasmanin bir anlami kalmaz. Rakam yakin. Rakam cok onemli degil. 230 dan alip satsa ne anlami var. Onemli olan onaylanirsa bracknorun ne yapacagi.. 182 den aldigi hisseleri ne yapsada satmakla bitiremez. 3 milyon hisse biter mi.. kim alir oylumu o kadar.. halka arz olsa o kadar alinmaz. Bilindik bir hisse degil. Guvenilir bir hisse degil artik..

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bende maliyete gelirse bir daha bole hisselere birak sirketi abd ile anlassa girmem. Cok buyuk ders oldu..

3. OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

Onaylamazsa düşeceğinden neden bu kadar eminsin. Onaylanmazsa Yen'i bir düzenlemeye gidilir bracknorla. Zaten taşın altına elini koymuş bracknoor, gerceklesırse paranın yarıdan fazlası dırek braknora gidiyor. Gerceklesırse, O zaman braknor bulduguna verır. Bır ıkı haber bir iki miktiriboktan Aslı astarı olmaya habere buraya gelmeyecek sazan yok. Ama gercekleşmezse mecbur bracknorla oturup seve seve fıyatı revıze edecekler su aşamada. Spk nın tek yapacağı bunları gidin fiyatınızı en asagı halka arz malıyetıne getırın sonra onaylayım demek. Aksı taktırde Spk küçük yatırımcıyı madur eder.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bu adamlar katarli. Su anda kabul etmeme gibi bir durum olmaz. Spk o kadar dusunceli olsa galipe dur derdi. Izle foneti

5.  Alıntı Originally Posted by SEKOYA Yazıyı Oku
    Bu adamlar katarli. Su anda kabul etmeme gibi bir durum olmaz. Spk o kadar dusunceli olsa galipe dur derdi. Izle foneti

Abi sirket merkezi dubaide. Ben bracknooru dubaili biliyorum, Katarda nerden cikti anlamadim.

6. Bu aralar katarla çok uğraşiyoruz ya.. psikolojik olarak yazdim herhalde..

7. Ben hala ayni dusunuyorum. Bir an once onay verilsinde onumuzu gorelim. 70 kr aldigim mndrs i sattim 74 kr sa 96 kr tan aldigim dogubu sattim 394 aldigim bjk yi sattim 412 ye ortalama dusurmek icin buna girdim. 189 191 202 212 aldim . Iyi bir sey mi yaptim zaman gosterecek ama bir daha b hisselere girmem. Digerleri uctu gitti. Bu da ucacak kanimca ama belirsizlik var.

8. Iyi diyorsunda adam 185 ten aldigi 3250 b hisseyi sata sata bitiremez. Dedigin gibi sazan cikar ama 100 b 200 b lot gider ole. Simdi bu adam zarar eder. Ben gecen dedigimdeyim hala hisse 3 ustu. Sonra yuzde 100 en az bedelsiz. Ve adamin elinde bedava 3250 hisse... digerini satarmi g.. nemi sokar bilemem. Ama artmazsa zararim kadar harcayip mahkemeye verecem. Nitelikli dolandiriciliktan. Buyuknalbant ailesini. Hala halka arzinin altinda.

Sayfa 150/249 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •