Sayfa 16/249 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 1987 madde; 121 - 128 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1.  Alıntı Originally Posted by Yolcu Yazıyı Oku
    Bolinger çok daraldı, hareket sert olacak, iyi diyelim iyi olsun, beklemeye devam.

Yazdıklarım hayal ürünlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
    Baskılar suni değilmiş bilanço baskisiymis belli oldu sirket batık bence gözüken o genel yönetim gideri 1milyon küsür ettiği zarardan fazla genel yönetim gideri var bracknoru nasıl bunlara kredi kullandirmaya ikna ettiler sasiyorum. Bu sirkette tuhaf işler dönüyor.

YTD değildir .

2. Dag fare dogurdu. 832 bin zarar. Ozkaynak 2 milyon yukselmis. Portfoye 4 ulke eklenmis. Fuardan umut ediyolarmis. Onumuzdeki 3 yilda geliri 30 milyona cikarmayi hedefliyolarmis. Bu hisseye erken girmisim. 2 yil bisey beklemeyin. Kayserili iste. Muslumandir iyi tüccardir. Mali satti...

Sent from my GT-I9060I using hisse.net mobile app

3. Birde herkes gün boyu gorsun tepkiyi diye haberi 00.10 da veriyor. Oğlum sen bu yollardan gecerken biz besinciyi atiyoduk. Yirt bakalim bi yerlerini. Burdaki bi kac adamin sana yazdiklarimi iletir.

4. Ben size katılmıyorum beklentisi olan bir hisse yönü bence yukarı

iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Beklenti olmasa girmezdim zaten. Beklenti var. Ama yakin zamanda gozukmuyor. Mayisin 2 si. Bi daha ki..

6.  Alıntı Originally Posted by SEKOYA Yazıyı Oku
    Dag fare dogurdu. 832 bin zarar. Ozkaynak 2 milyon yukselmis. Portfoye 4 ulke eklenmis. Fuardan umut ediyolarmis. Onumuzdeki 3 yilda geliri 30 milyona cikarmayi hedefliyolarmis. Bu hisseye erken girmisim. 2 yil bisey beklemeyin. Kayserili iste. Muslumandir iyi tüccardir. Mali satti...

Bu şirket batsin benim bütün param sifirlansin bu adamlara bişey olur mu ? Olmaz işte yatırımcısı batarken kendi batmayan şirketler battığı zaman bu ülkede işler değişir.
    Kimse hikaye anlatmasin bu şirketten hiçbir nane olmaz ne kısa vade ne uzun vade bunların aylık ayakkabı gömlek masrafı 50 bin TL dir o yüzden bu kadar zarar yaziyodur.

Ytd değildir .

7. Sinan bey size katılıyorum.

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

8. Günaydın

Sent from my SM-N920C using hisse.net mobile app

Sayfa 16/249 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz