Special Days Image
Sayfa 214/249 İlkİlk ... 114164204212213214215216224 ... SonSon
Arama sonucu : 1987 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. Bugün devreyi kestirmedi ben yine bekliyordum😀Ama ilk kestirdiğinde 15 gün tek fiyat cezasına sokulacak..Devam ederse sürekli tek fiyat işlem usulüne geçirilecek..

2. Hadi oylum oylum selvi boylum tatile çıkalım.
    Seneye görüşürüz.
    Ben demiyorum diyeni bilen bilir.
    Ha birde bebek şirket....

3. Bebek prematüre ye dönüşmeye başladı. verdiler garibanın eline...

Bebek mebek bilmem amambu alınan ihalenin etkisi görülecektir.ytd

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Bebek mebek bilmem amambu alınan ihalenin etkisi görülecektir.ytd

mutlaka ama 2020 sonu bilançosunda... bi gazla 6 ya çıkardılar verdiler garibana... gariban taşısın 1 yıl ... 2021 yılında maliyetine geldiğinde Allah kahretsin verip kurtulayım diyerek satar... garibandan 6 dan toplanan kağıtlar 7,50-8.00 arasına çıkarılıp yeni garibanlara yıkılır.... bu döngü böyle devam eder...

Aynen
     Alıntı Originally Posted by EDIM_034 Yazıyı Oku
    mutlaka ama 2020 sonu bilançosunda... bi gazla 6 ya çıkardılar verdiler garibana... gariban taşısın 1 yıl ... 2021 yılında maliyetine geldiğinde Allah kahretsin verip kurtulayım diyerek satar... garibandan 6 dan toplanan kağıtlar 7,50-8.00 arasına çıkarılıp yeni garibanlara yıkılır.... bu döngü böyle devam eder...
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7.  Alıntı Originally Posted by EDIM_034 Yazıyı Oku
    mutlaka ama 2020 sonu bilançosunda... bi gazla 6 ya çıkardılar verdiler garibana... gariban taşısın 1 yıl ... 2021 yılında maliyetine geldiğinde Allah kahretsin verip kurtulayım diyerek satar... garibandan 6 dan toplanan kağı tlar 7,50-8.00 arasına çıkarılıp yeni garibanlara yıkılır.... bu döngü böyle devam eder...
    kardeşçok güzel özetlemişsin altına imzamı atıyorum. Lakin borsada sıkça kullanılan gariban ve küçük yatırımcı diye bir abirlerine hiç katılmıyorum ve bu tabirleri çok saçma buluyorum. bu kelimelerin yerine yAŞAR Erdinç ve eski bir borsacı olan Nasrullah ayanın tabiri olan küçük kumarbazlar tabirini çok uygun buluyorum kardeş senet 0,90 kuruştan gelmiş 6 tl ye daha nere gidecek diye düşünmeden atlanırmı hisseye daha başka hisselerdede yazdım burada tekrar yazıyorum bu ülkede zamanında 900 lü hatlardan zarar edenler oldu. Saadet zincirlerinden zarar edenler oldu çiftlik banktan zarar edenler oldu şimdi sıra geldi sosyal medyadan zarar edenler gurubuna derin hisse ve borsacı emine diye birileri çıktı küçük kumarbazlar hiç incelemeden dalıyor senetlere boş veerrr su akar yolunu bulur.

2 gün önce aldık. Bimden ihale haberi geldi. Tavan oldu iyi mi

Sayfa 214/249 İlkİlk ... 114164204212213214215216224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •