Sayfa 23/249 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1987 madde; 177 - 184 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. Burda yazilanlarla hisse alan ya da satanin aklindan suphe ederim. Hemen hemen herkes zarardadir konustuguna gore. Karda olanlarda izliyodur sezsizce. Fuardan haber gelmezse biraz yatay sonra hafif hafof dususler baslar. O zaman 197 kirarsa 183 185 takip edilmeli. Bence son nokta oralar. Eger bisey olacaksa orda yataya bagladiktan sonra cikmaya baslar. Ama ben gecen yazdigim gibi pozitifim 203 205 kirmaz gibi ... ytd rakamlar beni baglar sonra aldim sattim sen spekmisin demeyin. 55 60 kurustan beri alip satiyorum iki uc yildir oylumla yatip oylumla kalkiyorum. Hep aldigim fiyatlarin ustunu gordu. Ama bu sefer erken davrandim. Ben bekleyecegim cani sıkılan suclamasin.

Sent from my GT-I9060I using hisse.net mobile app

2. Kısa vadede fuar ki haber gelcekse tahminim pazartesi seans oncesi ya da islem sirasi gelir. Uzun vadede referandum onunde duranlar. Tepki verecegi isler bunlar. Referandumdan 16 gun sonra bilanco var. Ara ara yuzde 5 7 firlasada geri cekilir.

3. Bence haber erken gelir kimseye alim firsati vermezler gibi dusunuyorum

4. Bu haberin oyle ucuracak bi haber olacagini sanmiyorum. Tepki verir elbet ama ne kadar....

5. Belki fuardan bisey cikmayacak.

6. Çıkacak olsa öncesinde toplamaya başlarlardı malı ama hacime bakılırsa toplanan bir mal yok.Yada fuardan tiyo alamadılar.bekleyip görücez.

Sent from my SM-N920C using hisse.net mobile app

7. Kayserili deyince anasini boyar babasina yenden satar derler
    Dubai ye gidipte ordan eli bos gelirse onun kayseri liginden supe ederim pazartesi belli olur

8. oylum.jpg

flama formasyonu, hacmin neden düştüğünü sanırım biraz açıklıyor..pazartesi izleyelim bakalım yukarı hacimli sert hareketler gelebilir mi.

yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 23/249 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •