Sayfa 41/249 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1987 madde; 321 - 328 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. Ve burdan yaziyorum iki sene icinde fiyatta degisim olmaz ya da duserse mahkemeye verecegim. Oglanlari bloombergte aciklamasi var banvitten sonra en buyuk anlasma diye. Hissenin yukselecegine yonelik hem sirketin hem bloomberg spikerinin bracknordan aldigim aciklama ile diye beyanatlari var. Bunlar soylendiginde hisse 280 idi. Bracknorun yazili aciklamasida var. Bunlarin hepsi gercek degilse yonlendirmedir.

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ama ben bu sirketin dolandiricilik yapmadigini ve Allah in izniyle cok buyuyecegini dusunuyorum.

3. Fikrimdir kimseyi baglamaz.

4.  Alıntı Originally Posted by SEKOYA Yazıyı Oku
    Ve burdan yaziyorum iki sene icinde fiyatta degisim olmaz ya da duserse mahkemeye verecegim. Oglanlari bloombergte aciklamasi var banvitten sonra en buyuk anlasma diye. Hissenin yukselecegine yonelik hem sirketin hem bloomberg spikerinin bracknordan aldigim aciklama ile diye beyanatlari var. Bunlar soylendiginde hisse 280 idi. Bracknorun yazili aciklamasida var. Bunlarin hepsi gercek degilse yonlendirmedir.

Banvit haberden sonra çok yükselmişti. OYLUM da tahta yapıcı sanırım 2.15 lerden verenleri de alıp gitmek için zamanını kollayacağını düşünüyorum. Normalde buralara da inmemeli gerekirdi. Bu gibi anlaşmalarda hisse yerinde durmaması gerekirdi. Spek elinden geldiği kadar silkelemeye çalışsın elbet anlaşmanın meyvesi olacaktır.Ytd
    Son düzenleme : neden07; 14-03-2017 saat: 11:54.

5. Zarar eden batik sirket hisseleri bile % 100 den fazla yukseldi bu yurtici yurtdisi satislarinda buyume hedefleri olan kagit hala aşağı larda sürünüyor. Spek efendi biraz gozun
    doysun burda durdukca toplayamayacaksin yukselt istedigin kadar al sende kazan bizde.oyle rabbena hep bana yok haberin olsun.simdi goster kendini artik

6. Aynen ya ayıptır, yazıktır o kadar güzel haber gönderiyorlar hiç hareket yok, biktirdilar hiç mi borsaya yansımaz nedir hisseyi bu kadar baskilamak insanlardan tepki ve küfür almak...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. sesimizi duydu spek arkadaş galiba.

8. Haydi Bismillah diyelim ozaman

Sayfa 41/249 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •