Sayfa 51/249 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1987 madde; 401 - 408 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. Aynı şirket derken???

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by efegs Yazıyı Oku
    Aynı şirket derken???

Bracknor investment group

3.  Alıntı Originally Posted by mehmedine Yazıyı Oku
    Ayni sirket banviti tutmus 3.6 dan 10 a cikartmis burdada haberler gizleniyo hisseye baskilar yapiliyor. Vallahi anlamak mumkun degil. Bu iste bir killik var ama hadi hayirlisi.
     Alıntı Originally Posted by mehmedine Yazıyı Oku
    Bracknor investment group
    Ben de sıraya girdim inşallah BANVİT gibi bizide bu şirket uçurur. Aslında böyle haberleri özelden paylaşım olsa daha iyi çünkü ne kadar gereksiz varsa hisseye giriyor. Benim lotlar gelirse off tadından yenmez. Ytd.

4. Braknor ile Banvit'in ne alakası var yahu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bende anlamadım

6.  Alıntı Originally Posted by avhakman Yazıyı Oku
    Braknor ile Banvit'in ne alakası var yahu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by efegs Yazıyı Oku
    Bende anlamadım

Yani daha onceden banvite petroleuin investment company PJSC almisti. Daha gorusuyoruz der demez. Kagit nerden nereye geldi. Ama bunlar ayni sekilde gizleyip caktirmadan alim satim yaptilar. Haberide 3 hafta sonra yayinladilar. Bu suc degildirde nedir.

7. Mynetteki yorumları burdakiler de okusun:

"Bu işte bir pislik var bakim ne zaman çıkacak apaçık bir boy boy poz verip ciosu demeleri ciosuda aileden kurumsal firmalar aileden cio atamazlar bular kayserili haşaa kayserilelere sözümüz olamaz bunlar bizimle böyle oynadılar adam gibi yazıp veya açıklayacaklar öyle yazıyordu yabancı yatırım bir bize birde Banvit diyordu büyük Nalbant ailesi me oldu banvit yatırımın hakkını verdi sen bizim satın aldığımız hisse paralarınla aldın üretti ödedin neden nizimle oynuyorsunuz neden oylumda istikrar yakalanamıyor neden orantısız hareketler oluyor insanlar para kazanmak için borsada"

"Bu işte bir pislik var bakim ne zaman çıkacak apaçık bir boy boy poz verip ciosu demeleri ciosuda aileden kurumsal firmalar aileden cio atamazlar bular kayserili haşaa kayserilelere sözümüz olamaz bunlar bizimle böyle oynadılar adam gibi yazıp veya açıklayacaklar öyle yazıyordu yabancı yatırım bir bize birde Banvit diyordu büyük Nalbant ailesi me oldu banvit yatırımın hakkını verdi sen bizim satın aldığımız hisse paralarınla aldın üretti ödedin neden nizimle oynuyorsunuz neden oylumda istikrar yakalanamıyor neden orantısız hareketler oluyor insanlar para kazanmak için borsada"

"Adamlar kendileri çalıyor kendileri oynuyor istedikleri zaman yükseltip istedikleri zaman düşürüyorlar türkiyeye doğrudan yatırım gelen iki firmdan birisiniz e neden hakkettiği yerde değil veya buralara layık değilse neden buralarda sürünüyor benim bildiğim kaç kişi var adam fiyat düşürmek için hala borca giriyorlar borsa yüzde yüzde kazanma deyil doğru risk olduğu için buradayız oylumdayız helal olsun diyoruz yoksa gider biraya yatırırız Allah muhafaza ama siz oylum sahipleri bi anlı bibakıyorsunuz 3 leri geçmiş satana kadar bi bakıyorsunuz 1.90 larda bu 45 yıllık marka omaz böyle."

"Oylum oylum açıklamana bakılırsa takas yaptığın tarihte değeri 2.20 lerdeyken sen 1.95 satıyorsun neyin peşkeşini çekiyorsun cio efendi bu kağıdı siz bile bile düşürüyor bu hale sokuyorsunuz ya siz bittiniz bu ortaklık bu kadar güzel haberler yalan neden bu kadar olumşu havaya yükselmiyor kağıdı yine bir yangın bi bilmem neyle 0'50 düşürüp toplama hesabımı bu kayserilik hep sizemi yarayacak biraz da bize kayserilik yeter artık bizimle oynadınız."

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by mehmedine Yazıyı Oku
    Yani daha onceden banvite petroleuin investment company PJSC almisti. Daha gorusuyoruz der demez. Kagit nerden nereye geldi. Ama bunlar ayni sekilde gizleyip caktirmadan alim satim yaptilar. Haberide 3 hafta sonra yayinladilar. Bu suc degildirde nedir.
    Alım oldu satım ise çok az ky yı korkutmak içindi. 10 gündür ( 2.14 -2.30 civarı) iyi topladılar. Daha çok hisse toplamak için buralarda kağıdın gitmesini durdurdu. İnşallah zamanı kısadır. Ytd

Sayfa 51/249 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •