Sayfa 52/249 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1987 madde; 409 - 416 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1.  Alıntı Originally Posted by mehmedine Yazıyı Oku
    Ayni sirket banviti tutmus 3.6 dan 10 a cikartmis burdada haberler gizleniyo hisseye baskilar yapiliyor. Vallahi anlamak mumkun degil. Bu iste bir killik var ama hadi hayirlisi.
    Bracknor banviti alan sirketle baglantili mi? Biri kredi biri tavukçu brezilyali

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tutsun buralarda
    Biz de toplarız sorun değil

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bi ara n.ö. İsimli kişi de 1 milyon lotu aşkın Oylum vardı

Hale'n tutuyor mu bilmiyorum

Ancak Hale'n mal elindeyse o malı almadan çıkarmazlar kağıdı

4.  Alıntı Originally Posted by avhakman Yazıyı Oku
    Bi ara n.ö. İsimli kişi de 1 milyon lotu aşkın Oylum vardı

Hale'n tutuyor mu bilmiyorum

Ancak Hale'n mal elindeyse o malı almadan çıkarmazlar kağıdı

Sen ne diyon baba ya 1 milyon lot demek ne demek. Bu sirketin yuzde 20 sine tekabul eder. ve sirket bilgi formunda adi gecer. Adam patron yani oy hakkida var.

5. Avukat yaz bakalim saglam bi dilekce de bimere sikayette bulunalim hep birlikte kapa gec gelen haber icin.

6. Adam tek hesap değilki mesela bir zamanlar vasfıoğlu diye biri mkk da görünüyordu
    Onun malları nö ye aitti

Diğer mallar da parça parça heaplarda dağınık idi

7.  Alıntı Originally Posted by avhakman Yazıyı Oku
    Adam tek hesap değilki mesela bir zamanlar vasfıoğlu diye biri mkk da görünüyordu
    Onun malları nö ye aitti

Diğer mallar da parça parça heaplarda dağınık idi

Aynen katılıyorum hiç bir spek hele hele beklentisi olan ve hacmi düşük olan hisse senetlerinde asla tek hesaptan mal almaz. hatta elinde yüklü olan aracı kurumundaki hisseleri mal çıkıyor izlenimi vermek için diğer ayaklarına dağıtır. beklentili ve hacmi düşük olan hisse senetlerinde kendini belli etmek istemez. ytd

8. Adamlara 1'95 veriyorsun takasta bunu düşürmek için yabancı ortağın kalkıp 3 uç tenmi alacak tabiki 1'95 aşagı alacak ve bizleri mağdur edeceksiniz ettiniz buyuk nalbant ailesi tekrar soruyorum yatırımcı danışmana da sordum çıt yok bu bir vurgun plan başlangıcımı nasıl olurda piyasa değeri 2.30 olan kagıdı 1,95 e verirsiniz acil cevaplanması gereken sorular yoksa yapanın yanına kar mı kalacak

Mynette Adam yazmis abi. 3 kagitci bunlar nasil oluyor bu isler anlamak lazim.

Sayfa 52/249 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •