Sayfa 7/249 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1987 madde; 49 - 56 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. Fuardan birden fazla haber gelmesi gerek düştüğü yerleri görmesi için. Önemli olan gedikteki 2.300 bin hisse nereye virmanlandı. Takaslarda yok. Fuardan hiçbir haver gelmezse 185 yolculuk başlar.

Sent from my GT-I9060I using hisse.net mobile app

2. Gerçi 3. Alım satış öncesi hisse değeri 3.50 , 4. Alım hisse alış öncesi değeri 2.30.... Birinci ve ikinci alımımı bilmiyorum. Bakmak gerek. Diğer yatırım şirketleri satmazsa bracknor buralardan satmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by SEKOYA Yazıyı Oku
    Gerçi 3. Alım satış öncesi hisse değeri 3.50 , 4. Alım hisse alış öncesi değeri 2.30.... Birinci ve ikinci alımını bilmiyorum bracknorun. Bakmak gerek. Diğer yatırım şirketleri satmazsa bracknor buralardan satmaz.

4. ben açıkçası fuardan çok umutluyum
    inşallah hayal kırıklığı yaşamayız...

5. Fuar dubai. Bracknor dubai menşeili. Bir akrabam dubaiye gitti. Kendi halkinin yuzde 80 i finansör diyor. Bu adamlar benim gordugum oylum firmasi hem kendi hem ky icin finans karsiligi verdikleri hisseleri ( yaklasik 1.700) 3 ustunde ortalamayla verdiler. Hissenin satis oncesi degeri diye kap haberindeki tabloda yazdigina gore soyluyorum. Eger bir dalavere yoksa ki bu adamlar alibabayla bile is yapmislar neden bole kucuk bir sirketle alavere dalavereye girsinler bilmiyorum.

6. Ben bu hafta itibariyle pazartesi sali ufak yuzde 2 3 falan sonrada haberle iyi bir cikis bekliyorum. Habere bagli tabi. Ama sirket deger kazandikca hissede kazanacak dedi bracknor. Ole ufak tefek anlasmalarla yurumez ileri.

7. 52 haftalık ortalama %100'ün altına düşmesini bekliyorlar.şu anda çok pirimli gözüküyor kağıt.buda nisan mayısta gerçeleşir bence.ytd.

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

8. Bu oylumun sahipleri gofretten fazla borsadan kazanıyor galiba.3.15'den elimize verdiler.

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

Sayfa 7/249 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •