Sayfa 248/249 İlkİlk ... 148198238246247248249 SonSon
Arama sonucu : 1987 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. Şirket güzel, gelecek planları olumlu. Hikaye var, ihracat var, yatırım var ama bu halka açıklık yüzdesi yatırımcısı olan arkadaşları rahatsız etmiyor mu ? Yanlış anlamayın gerçekten samimi bir şekilde merak ediyorum onun için soruyorum.

Alıntı Originally Posted by mathador Yazıyı Oku
    Şirket güzel, gelecek planları olumlu. Hikaye var, ihracat var, yatırım var ama bu halka açıklık yüzdesi yatırımcısı olan arkadaşları rahatsız etmiyor mu ? Yanlış anlamayın gerçekten samimi bir şekilde merak ediyorum onun için soruyorum.
    Çoğu yatırım fonlarında,,alıp attılar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Çok nazlı ilerliyor.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

Agrotech, merkezi İstanbul'da bulunan, gıda ve bebe bisküvisi ile 300 çeşit ürün üretimi yapan 50 bin adet satış noktasında ağı bulunan bir firmanın yüzde 70'ini almak için görüşmelere başlandığını duyurdu.
    Borsa İstanbul'da işlem gören Agrotech Teknoloji, İstanbul'da gıda ve bisküvi üreten 300 çeşit ürün gamını elinde bulunduran bir şirketi almak için harekete geçtiğini açıkladı. Genel hatlarıyla bilgi veren şirket gizlilik nedeniyle alınacak kurumu açıklamadı.

SATIN ALMADA İSTANBUL VURGUSU

Bu gerçeği sakladım..
    Bu gerçeği sakladım..
    R
    haber
    Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada "Merkezi İstanbul İlinde bulunan gıda ve bebe bisküvisi ile yaklaşık üçyüz çeşit ürünün üretimini yapan ve yaptıran yaklaşık 50.000 adet satış noktasında ağı bulunan bir firmanın %70'inin alınması için ön görüşmelere başlanmıştır" denildi.

GİZLİLİK VURGUSU YAPILDI

Satın alınacak şirketin ürün gamı, ürün çeşitliliği, merkezinin nerede olduğu açıklanırken firmanın ismi gizlilik nedeniyle açıklanmadı. Şirketimiz Yönetim Kurulu bugün toplanarak aşağıdaki kararı almışlardır. Merkezi İstanbul İlinde bulunan gıda ve bebe bisküvisi ile yaklaşık üçyüz çeşit ürünün üretimini yapan ve yaptıran yaklaşık 50.000 adet satış noktasında ağı bulunan bir firmanın %70'inin alınması için ön görüşmelere başlanmıştır.
    Firmanın ismi satışın etkilenmemesi açısından hisse devir sözleşmesi imzalanana kadar gizli tutulacaktır.

5. Bu firma oylum olabilir mi diyorsunuz yani? Oylum'un şirket merkezi Kayseri değil mi?

6. Oylum/Büyüknalbant: Yeni kapasite yatırımımızın bilançoya etkisini esas 2025'te göreceğiz- Bloomberg HT

2/14/2024 2:18:21 PM Oylum/Büyüknalbant: Yeni kapasite yatırımımızın bilançoya etkisini esas 2025'te göreceğiz- Bloomberg HT

2/14/2024 2:17:59 PM Oylum/Büyüknalbant: Kayseri'deki yeni kapasite yatırımımızın inşaatı % 90 tamamlandı- Bloomberg HT

2/14/2024 2:17:32 PM Oylum/Büyüknalbant:2023 yılını %70'in üzerinde ciro büyümesiyle kapatmış olduk - Bloomberg HT

7.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Oylum/Büyüknalbant: Yeni kapasite yatırımımızın bilançoya etkisini esas 2025'te göreceğiz- Bloomberg HT

2/14/2024 2:18:21 PM Oylum/Büyüknalbant: Yeni kapasite yatırımımızın bilançoya etkisini esas 2025'te göreceğiz- Bloomberg HT

2/14/2024 2:17:59 PM Oylum/Büyüknalbant: Kayseri'deki yeni kapasite yatırımımızın inşaatı % 90 tamamlandı- Bloomberg HT

2/14/2024 2:17:32 PM Oylum/Büyüknalbant:2023 yılını %70'in üzerinde ciro büyümesiyle kapatmış olduk - Bloomberg HT

Planlarında , inşaatın 2023'de bitirilip 2024'de faaliyete geçeceği yazılıydı. Plan 1 yıl şaşmış sanırım.

8. Oylum oylum, selvi boylum. Beklenen hareket bir türlü gelmedi. Karlılık güzel, büyüme güzel, hikaye güzel, ortam müsait. Sorun nedir?

Sayfa 248/249 İlkİlk ... 148198238246247248249 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •