Special Days Image
Sayfa 202/249 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon
Arama sonucu : 1987 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. Vakti gelince gıdıyor demekkı... İşin ilgınc yanı nevar neyok süpürüyor mal çıkıyor izlenimide oluşmadı.. Ama bu fiyatlar çok riskli dıkkat etmek lazım..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. altta 1,27-1,29 arasında boşluk(gap) bıraktı. Boşluk ky yatırımcı kafasında hep soru işareti bırakır, düşecek diye herkes beklerken basıp gider sonra milletin eline verir öyle kapatır )) maliyet ve kar analizi yapıp öyle işlem yapmak lazım. borsada stratejisi olan insanlar daha az kaybeder..

3. Dinlenmesi lazım çok yoruldu....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. speği katıksız biri
    Haddini aşan şey zıddına döner.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. yazılanlardan herkes çıkışı degerlendirmiş ve hisseden çıkmış. eger satılan hisseler aganın elinde ise, hiç kimse boşuna düşmesini beklemesin düşmez, yok eger herkesin sattıgını yeni küçük yatırımcı almış ise mutlaka satan arkadaşlara daha aşağılardan alış fırsatı dogacaktır.

6. Açığa satış oranı yuksekmi peki

7. bu sirket buyuyor ve ucuk rakamlarada cikabilir yada bilindik operasyon ve bir suru mağdur

8 temmuz 2019
    saat 16,03

Sayfa 202/249 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •