Sayfa 187/249 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237 ... SonSon
Arama sonucu : 1987 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. Bracknor Investment Group, 15.03.2018 – 30.03.2018 tarihleri arasında 362.802 adet payın satımını gerçekleştirmeyi planladıklarını bildirdi.Nesibe Büyüknalbant tarafından 362.802 adet pay satımı yapılırken, şirket sermayesindeki payı %13,41’e gerilemiştir. kaçdan sattıgını belirtmemişler yani 180 üzeri malıyatleri vardı hisse hiç orya yakın zamnda gormedi oyun oynuyorlar spk da seyrediyor

2. Nalbantlar 48 e dusmus oy hakki.. kap ta digere ait hisse bir ay once yuzde 48 iken bu ay 59 olmus.. akli olan uzak dursun.. bu hirsizliga goz yuman spk sadece kul hakki yuzunden cehennemden cikamayacaksiniz. Fazla kapilmayin bu dunya islerine ey muslumanlar!!

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz an itibari ile 1,51 gördü. Battıda haberimiz mi yok?

4. Senenin en dusugunden hakim ortaklar neden satıyor..hissenin son 15 ayın en düşük seviyesine inmesine sebeb nedir..
    yoksa yine fabrikaniz mi yandı..
    Durun tahmin edeyim..2 kuruş çıkarınız için yatırımcilarinizi rezil ediyorsunuz.
    Aslında rezil rüsva olan sizlersiniz..
    Lafa gelince medyada şöyle iyiyiz böyle ihracat yaptık demeyi biliyorsunuz.yok 50 yıllık firmayız logomuzda var ..
    Geçin efendim geçin..
    basit spekulatorlere oyuncak olmuş hissenizle trilyon zararınızla gurur duyun..

Yatırım tavsiyesi değildir.sadece güveni sarsılmış bir küçük yatırımcının hayal kırıklığının tanımıdır.

5. Domesus millet zaten gergin zevk mi alıyorsun ky nin 3 krs parasının zarar etmesinden

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by BAH35 Yazıyı Oku
    Domesus millet zaten gergin zevk mi alıyorsun ky nin 3 krs parasının zarar etmesinden

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdığım cümleyi nasıl bu şekilde anladın tebrik ediyorum seni. Yaptıkları rezilliği göstermek için yazdım. Dalga geçmek hele hiç haddime değil. Burda 1.94 ortalama ve birçok lot ile bekleyen biri olarak senin anladığın gibi düşünmek bile aklımdan geçmez. Senin bahsettiğin zarardan bende fazlasıyla var merak etme. Birçok kişide benden daha yüksek maliyetlidir. Umarım herkesin zararı çıkar.
    Ama 1.83 den elin adamına hisseleri devredip. Sonrada alan adamın daha düşük rakamlardan hisseyi çakması ve şirketin bunu bilmiyormuş gibi izlemesi varken gelde güven böylelerine.

7. Ne yapmayA calisior bunlar 1 haftadir assagi basior

Oylum Haftalık

Yatırım Tavsiyesi Değildir. Eğitim çalışmasıdır.

Sayfa 187/249 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •