Sayfa 203/249 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon
Arama sonucu : 1987 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. bu hafta hareketli olabilir

destekte görünüyor...yukarı tepki emaresi olduğu durunda bence de hareketlenebilir...

kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    destekte görünüyor...yukarı tepki emaresi olduğu durunda bence de hareketlenebilir...

...... İzlemedeyiz....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ...... İzlemedeyiz....
    oylum çok hazettiğim hisselerden değildir dostum, ben sadece teknik olarak dedim...
    tekniği dinlemeyip yırtadabilir, takip edin tabi ki ama stobunuzu da belirleyin...
    destekte olması aslında riskli bir durumdur...(tabi önceki mesajımda dediğim gibi yukarı emareler olursa, güzel kazanç da getirebilir)

5.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    oylum çok hazettiğim hisselerden değildir dostum, ben sadece teknik olarak dedim...
    tekniği dinlemeyip yırtadabilir, takip edin tabi ki ama stobunuzu da belirleyin...
    destekte olması aslında riskli bir durumdur...(tabi önceki mesajımda dediğim gibi yukarı emareler olursa, güzel kazanç da getirebilir)

.....................işlem hacmi düşüyor,satıcılar isteksiz..sürpriz yapmazlarsa tabıkı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Pek iyi niyet gormedım oylum.. Dönüş için erkenmi..

7. Zamanın gelıyormu ne...

8. Mal gelmiyor fazla zorlama istersen..

Sayfa 203/249 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •