Sayfa 103/1027 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. FOMC Tutanakları Haziranda faiz artırımı beklentilerini destekledi, enflasyonda endişeli olunmadığını gösterdi

FED'in Mayıs ayı toplantısına ilişkin tutanaklarda, verilerin ekonomik görünümü
    mevcut halde teyit etmesi durumunda birçok üyenin yakın zamanda faiz artırımının
    uygun olacağını düşündüklerini gösterdi.
    Tutanaklar öte yandan toplantıda FED'in sözlü yönlendirmesini içeren iletişim politikasında
    da değişikliğin tartışıldığını gösterdi. Bazı üyelerin bankanın açıklama
    metninden teşvik edici politika ifadesinin çıkarılması fikrini dile getirdikleri
    görüldü.
    Tutanaklarda öte yandan FOMC'inn enflasyon konusunda çok endişeli olmadığı yorumu
    çıktı. Bankanın gelecek yıllarda PCE enflasyonun %2 hedefi seviyesinde olacağını
    düşündüğü anlaşılırken, son dönemde enflasyonda yaşanan bazı yükselişlerin
    geçici etkenlerden kaynaklandığının düşünüldüğü görüldü.
    Öte yandan bazı üyelerin ise enflasyonda %2 hedefinin bir miktar aşılmasının hedefle
    uyumlu olacağını belirttikleri kaydedildi.
    Tutanaklarda, "Yataylaşan getiri eğrisinin nedeni, FED'in faiz artırımları, FED'in
    bilançosu ve yabancı merkez bankalarının niceliksel gevşetme programları, düşük
    nötr faiz" ifadeleri de yer aldı.
    Piyasalarda FED'in Haziran ayında faiz artırımı yapması %90 ihtimal olarak
    fiyatlanıyor.

2. Adam batigin teki cikti rıza baba bu kadarini ben bilmiyordum

3.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    hadi gidin siz kumda oynayin, link asagida..guneysu editorum hatirlat dedin hatirlatmaya geldim..http://www.hisse.net/topluluk/showth...39#post1385039
    isteyen okuyabilir, opuyorum sizleri..
    E iyide bizim alıntılarımız aralık 2017 den sonra mart nisan aylarına dair..
    Madem dolar almışsın gitmez bu dolar diye yazmalar neden..
    full hisse zamanı demişsin..

4.01 den 3.93 düştüğü gece gelip dalga geçtin idi bitti bu iş kumda dolanın diye..
    çok iyi hatırlıyorum..

4. Geçen haftaki yorumumda belirttiğim gibi 23 Mayıs ve seçim beyannamesi ile göle maya çalınma işlemi yapılmış bulunuyor.Yarın da yoğurdun faydaları ve gölün suyunun şifalı olduğu hakkında halk aydınlatılacak.Bakalım kimler yoğurt kovasını alıp gelecek, sanıyorum birkaç gün içerisinde belli olur.
    Bununla beraber, günün en düşük seviyesi haftalık bollingerin üst noktası.Ancak bu seviyenin altına düşüşlerde bant içine girebilir,banta giremezse pek yakında yine ebemizi yad ettiğimiz seviyeler hedefte.
    Tarih verdiğim halde,kendimi dinlemeyip tren istasyona gelmeden atladığımdan dolayı hafiften kafa göz patladı.Bir süreliğine zebanilerle atıştıktan sonra yanlarından uzaklaştım,kısa bir yoğun bakımın ardından kaldığım yerden devam etmeyi umuyorum

Başbakan : Merkez Bankasi uzerine düşeni yapacak , ilave tedbirler alıyoruz .

Başbakan : mali politikalardan zerre sapma yok, ülkemiz üzerinde oyun oynayanlara karşı durulmalı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    E iyide bizim alıntılarımız aralık 2017 den sonra mart nisan aylarına dair..
    Madem dolar almışsın gitmez bu dolar diye yazmalar neden..
    full hisse zamanı demişsin..

4.01 den 3.93 düştüğü gece gelip dalga geçtin idi bitti bu iş kumda dolanın diye..
    çok iyi hatırlıyorum..
    o mesajı mahsus yazmış doalrla işi yok ileride lazım olursa alır koyarım demiş güneysuyuda şahit göstererek kendini ispata çalışıyor
    yalnız şimdi hiselerde yok elinde diye şüphelendim ileride uçarsa diye ayzıyor olabilir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Cumhurbaşkanı : Bugun bir tv yayınına çıkacağım orada da kur hakkında konuşacağım .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Cumhurbaskani : Kurdaki dalgalanma Türkiye’nin gerçekleriyle uyumlu değildir .

Sayfa 103/1027 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •