Sayfa 13/1027 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Bankaya borcunu ödeyemedi! Benzinle kendini yakmaya çalıştı
    https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem...listi-2423359/

Tunusta simitçi kendini yakmıştı sonra neler oldu hala hafızamızda tazeliğini koruyor. İşler o safhaya gelmeden umarım aklını başına alması gereken erk sahibi kişiler bir an önce yapılması gerekeni yaparlar hayınlığı sürdürmenin alemi yok.

Çıktığı söylenen Khk haberini kimse yalanlayamadı bile hadi bakalım umut abinin ne yazık ki dedikleri bir bir çıkıyor yanılmayı çok isterdim .

Şurası bir gerçeki birileri ÇİLLERİN bu ülkeye nelere mal olduğunu anlamamış görünüyor o da hazine faizlerini arttırmamakta direnmişti sonuç böyyük kriz. Bu sefer 1994 krizi falan solda sıfır kalır herkes aklını başına alsın sonra gelip bize hayın mayın demesin.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    çok yerde geziyor bu.. ama tırışkadan geldi bana.
    doğru olması önemli değil ki zaten tırışka olsun.Zaten doğru olsa sabaha 10tl olur. Hatta iyimser bi tahmin. Anında basarım swifti veya kartla bitcoin markete atıp ordan cüzdana çekerim parayı yurtdışında.
    Ytd

Neyse tekrar 4.80 leri göremeyeceğim yatayımda sabaha 4.85 filan artık allah ne verdiyse. Ha sabaha KHK doğrumu değil mi belli olur o zaman belkide yukarıda forumdaşın dediği gibi 10 Tl ....

Yarım dolar 2.4
    Çeyrek dolar 1.2

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

7. dolar gene hızlandı , hareketlendi.

8. bu artık inattı kibirdi ile açıklanacak bir tabloyu aştı.

bana ya hakikaten içinden çıkamıyorlar ya da çok riskli bir hinlik peşindeler gibi geliyor. ve ikincisi daha ağır basıyor nedense.

fazla anormal çünkü böyle mal gibi izleyip birşey yapmamaları..

politik hayatlarının en önemli ve riskli seçimine bir ay kala.

Sayfa 13/1027 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •