Sayfa 64/1027 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by agaveli Yazıyı Oku
    Anlaşılan doların çıkışından hükümette memnun.YTD
    Bravo!
    Ben memnun olduklarını düşünüyorum.
    Eski MB Başkanı da bunu ima eden bir açıklama yapmıştı.
    Nasıl ki eski seçimlerde Ankarada, İstanbulda bombalar patladı, şimdi de ekonomik bombaları patlatıyorlar.
    "Bakın bizi seçmezseniz bu kur daha da beter çıkar, kriz olur, ülkede istikrar şart" mesajı veriyor olabilirler mi?
    Ki, röportajlara bakıldığında da vatandaşın cümleleri bunu destekler nitelikte.
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    en kötüsüde bu..

piyasa , üretici ve vatandaş önünü göremiyor.

ne olduğu neler yapılabiliri hakkında hiç bir öngörüsü dahi yok.
    Önünü görüyor herkes.Millet arkasından endişeli))))))))

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    en kötüsüde bu..

piyasa , üretici ve vatandaş önünü göremiyor.

ne olduğu neler yapılabiliri hakkında hiç bir öngörüsü dahi yok.
    Merkez bankasının bağımsızlığının neden çok önemli olduğunu herkes uygulamalı olarak öğrenecek.

Bazen insanlara fiili olarak sorunların sonuçlarını göstermeden ikna edemezsiniz.

Ancak insanlar bu sorunun sonuçlarını bizzat gördüklerinde artık ikna etmenize dahi gerek kalmaz.

Komik bir duruma düştük neredeyse Zeybekçi Tcmb'ye faiz arttır da kurtar bizi diye dil döküyor.

Rüyamda görsem inanmazdım. Sırtım açık kaldı herhalde der geçerdim.....
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Merkez bankasının bağımsızlığının neden çok önemli olduğunu herkes uygulamalı olarak öğrenecek.

Bazen insanlara fiili olarak sorunların sonuçlarını göstermeden ikna edemezsiniz.

Ancak insanlar bu sorunun sonuçlarını bizzat gördüklerinde artık ikna etmenize dahi gerek kalmaz.

Komik bir duruma düştük neredeyse Zeybekçi Tcmb'ye faiz arttır da kurtar bizi diye dil döküyor.

Rüyamda görsem inanmazdım. Sırtım açık kaldı herhalde der geçerdim.....
    Benim bu durum için sloganım belli kaçtır söylüyorum BETERİ görmeden YETER olmaz.

5. Kural 1- krizle gelenler krizle gideeler
    Kural 2- datlı datlı yemenin acı acı çıkarması olur.

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Benim bu durum için sloganım belli kaçtır söylüyorum BETERİ görmeden YETER olmaz.
    Çok büyük ihtimalle haftalık seçim anketlerinde döviz kaynaklı bozulma görmeye başladılar.

Yoksa Zeybekçi'nin faiz arttırımı ile ilgili bu açıklamaları şaka gibi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7. Anlaşılan bugün bir müdahale gelecek gibi. Devlet erkanı sıkıntının farkına yeni vardı YTD

8. Devletimin ekonomiden sorumlu bakanı bile '' ilgili kurumlar gereğini yapar '' derken mahcupsa, ben vatandaş olarak bunlara güvenip son 3 haftada dolar almayarak %15 eridim. Şimdi buradan dolar alınır mı diye bakarmıyım artık ? 4,87 den sipariş verdim kahveciye

Sayfa 64/1027 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •