Sayfa 901/1027 İlkİlk ... 4018018518918999009019029039119511001 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Abbas deme artık dostum çünkü yolcudur abbas dedik ama Abbas yolcu olmadı. Milletin sevgilisi hala saygı duymak lazım dünkü başarısı karşısında. Bir insan 16 yıldır iki kişiden birinin oyunu alıyorsa saygıyı hakkediyor bence.

Ekonomi çöksede milletin reis aşkı bitmez ben onu öğrendim dün.
    Sizin beter olmadan yeter olmaz teziniz reise sökmeyecek gibi.
    Valla hakçası zaten reisin kalmasıydı.Bu zamlar yapıldıkça en azından yüzde 52 lik kesim tek kelime laf etmiyecek demektir.Bu acı ilaç içecek bir toplumun olayı kabullenmesi açısından da dünyaya örnek olacak bir olgu.Bence bütün dünya türklerin gücü ve direnme sabrı karşısında hayran olacak.))))))Gerçi venezuelada da chavez in ekonomik göstergelerle alakası olmamıştı.Memleket ekonomisi kötü gitmesine rağmen halkın desteği devam etmişti.Hayırlısı artık.

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Valla hakçası zaten reisin kalmasıydı.Bu zamlar yapıldıkça en azından yüzde 52 lik kesim tek kelime laf etmiyecek demektir.Bu acı ilaç içecek bir toplumun olayı kabullenmesi açısından da dünyaya örnek olacak bir olgu.Bence bütün dünya türklerin gücü ve direnme sabrı karşısında hayran olacak.))))))Gerçi venezuelada da chavez in ekonomik göstergelerle alakası olmamıştı.Memleket ekonomisi kötü gitmesine rağmen halkın desteği devam etmişti.Hayırlısı artık.
    Ben dedim Venezuela otobonanına girdik ,çoğu arkadaş dedi ki yok okdar olmaz en fazla Arjantin oluruz.... Doları 1.5 den 4.5 üzerine CHP ve diğer muhalif partiler taşımadığına göre yola devam ama paralarıda güvene almak lazım.....

ben unutmadan gidip arabanın depoyu fulleyim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben dedim Venezuela otobonanına girdik ,çoğu arkadaş dedi ki yok okdar olmaz en fazla Arjantin oluruz.... Doları 1.5 den 4.5 üzerine CHP ve diğer muhalif partiler taşımadığına göre yola devam ama paralarıda güvene almak lazım.....
    Bu forumu okuyupta bu güne kadar güvene almayan kalmışsa ben diyeyim.

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben hala ARJANTİN diyor ve Cent lerimi güvende muhafazaya devam ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ekonomi çok sıkıntılı ince gelse bomba elinde patlayacaktı.
    Reis zaten ona gariban diyordu gariban birde niyazi olacaktı.
    Hayırlısı olsun ben buna millet taktiri yanı sıra taktiri ilahi derim.

4-5 aydır tüp bitmek bilmiyor, zam gelince biter herhalde. Merak edenler için BP Tüp, yeni adıyla PET Gaz

8. USD mı Altın mı ?

Sayfa 901/1027 İlkİlk ... 4018018518918999009019029039119511001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •