Sayfa 903/1027 İlkİlk ... 4038038538939019029039049059139531003 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    eski hükümet yenisi kurulana kadar işbaşında, öyle bir gelir ki..
    TBMM seçim öncesi kapanmadan önce, giderayak, bakanlar kuruluna çok geniş bir KHK çıkarma yetkisi verdi..

Özeti neydi bu KHK yetkisinin..

Şuydu.. 16 Nisan'da değişen anyasaya uysun diye bazı kanunların değiştirilmesi gerekiyordu.. Adına da uyum yasaları deniyordu.. Sanırım 700'e yakın kanun.. İşte bakanlar kuruluna KHK yetkisini bu sebeple verdiler.. Meclis'in çıkaramadığı uyum yasalarını KHK ile düzenleyin diye (son) bakanlar kuruluna verilmiş bir yetki...

Bu yetkinin son kullanım tarihini de "CB yemin edene kadar" cümlesi ile belirlediler..

Yani.. CB yemin ederse bu KHK çıkarma yetkisi süresini dolduracak.. Uyum yasaları olmadan da devletin bir çok kurumu ve işleyişi anayasaya göre muallakta kalabilir..

Sonuç.. Yeni bakanlar kurulunu ve CB yemin etmesini buna göre değerlendirin derim ben.. naçizane..

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben unutmadan gidip arabanın depoyu fulleyim
    Ben onu dün yaptım.

3.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    tr 2030 7,33 % 1,90
    Bu nedir

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kaunnas Yazıyı Oku
    Bu nedir

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    TC 2030 vadeli eurobond
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Dolarcılar bugün goygoy gel gel ne derseniz deyin ona kanıp 1 Cent dahi kaptıran var mı aranızda ?

Evet arkadaşlar seçim falan boş işler.Bizde bir yanılgı var, gidelim seçime halka soralım falan .Halk bize oy verdi demek ki durum iyi yaptıklarımız doğru.Bunlar boş işler halktır bu, reisi sever kılışdaroğlunu sevmez, inadına aç kalır oy vermez,devletten yardım alıyordur kesilecek sanır iktidara oy verir,arsası vardır akp li belediye imar geçirecektir oy verir,mahkum yakınıdır af çıkacak diye oy verir.Seçim işleri karışık yani..Sorun gidişat ne yönde.Bu forumu takip eden herkesin kapasitesi çok yüksek,herkes bilgili,aslında takip eden trol bile dolar düşer ekonomi iyiye gider falan diyemiyor.Maalesef gidişat belli.

Son çırpınışlar, son nefeslerini vermeye yakın bazı şirketlerin herhal acayip Dolar ihtiyacı var ki Dolarda yükseliş durulmuyor. Az yeselerdi acıyacak halimiz ve tabi verecek 1 Centimizde yok.

8.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Dolarcılar bugün goygoy gel gel ne derseniz deyin ona kanıp 1 Cent dahi kaptıran var mı aranızda ?
    Umarım kimse kaptırmamıştır. Zaman satma değil ekleme zamanıydı. Piyasa ilk fırsatta Mb nın bağımsızlığını yoklayacak. Hedef 4.92. Eğer oralardan yine eski tas eski hamam açıklamalar gelirse yeni zirvelere yolculuk başlar. Sabah 4.54 iken ekleme yapacaktım, 4.47 lere inip bu hafta oralarda kalabilir diye düşündüğüm için alamadım.

Sayfa 903/1027 İlkİlk ... 4038038538939019029039049059139531003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •