Sayfa 954/1027 İlkİlk ... 4548549049449529539549559569641004 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 7,625 - 7,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Para kaybetmekten korkma başgan.. Önemlil olan sağlık, sıhhat..

konfüçyüs tam bir bilge değildir. ben ona yarı bilge diyorum. mesela diyojen, heraklit, niçe varken konfüçyüs hikayedir.

gelelim nedenine: ölüm zaten kaçınılmaz sondur ve kurtuluştur. ama insan parasını kaybettiyse köle olmuştur. köle olarak yaşamak zorunda bırakılan kişi ise her şeyini kaybetmiştir. bunu bilen kişiler ya hürriyet ya ölüm derler. biraz düşünen kişi bulmacanın parçalarının birbirine nasıl uyduğunu görecektir. bulmacaya uymayan parçalar da sahte parçalardır. insan sıhhatini kaybetmişse de çok şey kaybetmiştir tabii, ama dediğim gibi bu sorunun çözümü parasızlıktan daha kolaydır (!). umut ise sadece çileyi uzatan bir palavradır...

not: büyük bir filozof olsun ama ille de çinli olsun diyorsanız laozi'yi okuyun: https://tr.wikiquote.org/wiki/Laozi
    Son düzenleme : mdemir; 27-06-2018 saat: 21:58.
    yatırım tavsiyesi değildir.

2. sevgili derinlikler, şu linkteki grafiği yorumlarsanız memnun olurum.

https://tr.tradingview.com/chart/USDTRY/QDyZLVKG/

DXY 95.25 üzeri kaparsa ilk hedef 97.50 ....DXY de çok güzel bir trend oluşumu var ....Henüz son onay gelmedi ama o da çok yakında gerçekleşir...

1-Ticaret savaşları
    2-Dış ticaret açığı
    3-Beton ve İthalata dayalı ekonomi
    4-Kısa vadelidı borç
    5-DXY ve QT
    6-Trup ağanın vergi indirimleri ile anavatana dönmekte olan dolar akımı...

vs.....bu şartlar altında dolarda gevşemeler hep alım fırsatıdır bu iş 90 yıllara götürüyor bizi...

isteyen yatay trende ,isteyen düşüş trendine, isteyen de bizim gibi bazı rasyolara bakarak up trend olduğuna inanır....

4. dolar endeksine rağmen iyi direniyor demek ki hareket olmasa 4.58 lere inecekmiş..

5. Benjamin aşıkları reise selam yeşile devam mı diyorsunuz hala.
    Gram altınları hisse yaptım bugün altında güç yok hala.
    Yeşiller duruyor tabi, onları yastığa doldurduk.

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    troller gelmiş dolar sattırmaya çalışıyor.....Siz dediğiniz için düşmez biz dediğimiz için yükselmez , doların değeri + risk primi ile USDTRY fiyatlanıyor..... gerisi hikaye
    dostum gorende dolar piyasasi o kadar sığ ki sattiktan sonra yerine koymak haftalar suruyor sanacak, tonla dolar var

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,376
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    sevgili derinlikler, şu linkteki grafiği yorumlarsanız memnun olurum.

https://tr.tradingview.com/chart/USDTRY/QDyZLVKG/
    haddim olmayarak cevap vereyim. büyük olasılıkla filama formasyonu oluşmaktadır,en mütevazi hedefi 5.60 tl dir. umarım mahçup etmez...formasyonun tam oluşumu için önce 4.50 nin görüleceğini düşünmekteyim, 4.50 sonrası 4.70 aşıldığında formasyon başlamış olur ve minumum 5.60 görülür

8. özgürlük heykelini dikebilmek için, insanları köle gibi çalıştırmak gerekir...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 954/1027 İlkİlk ... 4548549049449529539549559569641004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •