Sayfa 994/1027 İlkİlk ... 4948949449849929939949959961004 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 7,945 - 7,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Satıyım dedim işlem için arayana kadar geri geldi.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    soğan patates yaktı piyasayı
    akaryakıta yapılacak zam ne olacak ayhan başgan. Akaryakıt zamları yerel seçimler sonrasına ertelensin. Vergi ayarlaması ile fiyatlar artmasın.......
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Enflasyon verisi ;

Paranın alım gücünü korumanın en iyi yolunun TL den uzak durmak olduğunun ispatıdır...

4. Bir artışı daha isterler artık.

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    akaryakıta yapılacak zam ne olacak ayhan başgan. Akaryakıt zamları yerel seçimler sonrasına ertelensin. Vergi ayarlaması ile fiyatlar artmasın.......
    Valla zuper olur

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Tl faiz iyi de dolar bir gün bir şekil yapıyor aylarca faizden aldığın parayı bir günde bırakıyor.1990 lı yıllar gibi oldu valla.Dolarda deprem sıklığı arttı.E kolay değil fay hattının tam göbeğinde ikamet ediyoruz.Misal yarın bir enflasyon rakamı gelir millet yüzde 17 faize bile yamuk bakar dolara geçer ,belli olmaz burası türkiye.
    E dedim size millet yüzde 17 faize bile yamuk bakabilir dolara geçer diye.TL hızlı adımlarla 90 lı yılların dandik para tanımına uygun hareketler yapıyor.O yıllarda maaşı alan döviz bürosuna koşardı.))))))

Ben bizim borsanın neden yükseldiğini de anlamadım.....Adama faiz cephesinden dalmışlar Döviz cehpesinden dalmışlar , patronlar ben bu borcu ödeyemeyeceğim kibar dili yeniden yapılandırma istiyorum diyor ama bizim kağıtlar uçuyor............ 90 lı yıllara döndük....Maaşı alan döviz bürosuna dönemi artık resmen başlamıştır....

Günaydın,
    Haziran maaşımın 3/2 si ile dolar aldım az önce.
    Bana da 3 ün 1i kaldı, onu da aylık market ve ıvır kıvır işleri için ayırdım
    Ülkece komple $ a geçsek de bu matematikten kurtulsak.
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

Sayfa 994/1027 İlkİlk ... 4948949449849929939949959961004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •