Sayfa 97/1027 ÝlkÝlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 769 - 776 arasý.

Konu: Dolarda Yükseliþ Kaçýnýlmaz

1.  Alýntý Originally Posted by savasC Yazýyý Oku
    sikmayin caninizi 1 yil sonra bu noktalardan satarsiniz..
    Ben fincan kulp 4,40-4,50 hedefi var dediðimde siz 4,11 den döner demiþtiniz ne zaman 4,90 dediniz ben mi göremedim acaba !!.

2. Merkezi bu dolar madara etmezse ben 25 yýldýr bu piyasadan hiç bir þey öðrenmemiþim!!!
    Önümüzdeki günler atýn intikamý gösterime girecek sinemalarda.

3.  Alýntý Originally Posted by MedwiG Yazýyý Oku
    Sadeleþme düþüncenize %100 katýlýyorum ama bunu yapabileceðini heleki tüm fonlamayi glp’den vazgeçip biraz glp biraz üst banttan yapabileceðini üstüne üstlük bunu yapabilmesi icin %8 olan faizi arttýrmak zorunda olduðunuzda düþününce pek mumkun görmüyorum . Sadeleþme olacaktýr ama 7 haziranda mi onu tahmin etmek zor . Umarým dediðiniz gibi olur
    Ýktidara çok yakýn bir isim olan Prof Oral Erdoðan (ayný zamanda varlýk fonu yöneticisi). üstüne basa basa GLP'nin efektif fonlama faizinden ciddi anlamda yüksek ve cezalandýrýcý bir seviyeye çekilmesi gerektiðini söyledi.

Yayýný dinledim. Adam bunu üzerine basa basa söyledi ve en az 2 kere tekrarladý. Bu söylemlere göre sadeleþme ile mutlaka þu anki efektif fonlama (%16.5) deðerine 1 haftalýk repo ile yaklaþmak zorunda. Bunu yapmaz ise tüm para politikasýný tekrar riske atmýþ olur.
    En güçlü veya en zeki olan deðil, DEÐÝÞÝME en açýk olan türler hayatta kalýr...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alýntý Originally Posted by savasC Yazýyý Oku
    sikmayin caninizi 1 yil sonra bu noktalardan satarsiniz..
    Yaw sen düþecek demiyor muydun..
    Ciddi soruyorum??

Dolarcýlar güle güle modunda idin..

Ne ara 4.90 dedin..

5.  Alýntý Originally Posted by epikurus Yazýyý Oku
    Ben fincan kulp 4,40-4,50 hedefi var dediðimde siz 4,11 den döner demiþtiniz ne zaman 4,90 dediniz ben mi göremedim acaba !!.
     Alýntý Originally Posted by gundwane Yazýyý Oku
    Yaw sen düþecek demiyor muydun..
    Ciddi soruyorum??

Dolarcýlar güle güle modunda idin..

Ne ara 4.90 dedin..
    Bravo aynýsýný sordum bende..

Alýntý Originally Posted by epikurus Yazýyý Oku
    guneysu biliyor onu , siz bilmezsiniz ihtiyarlar; buralara ugrarsa o gorsun diye yazdim.. gelir teyit eder, hade eyvallah buraya yazmiyorum artik..

Alýntý Originally Posted by MAHARAJ Yazýyý Oku
    Merkezi bu dolar madara etmezse ben 25 yýldýr bu piyasadan hiç bir þey öðrenmemiþim!!!
    Önümüzdeki günler atýn intikamý gösterime girecek sinemalarda.
    Tam tersini anlamisim, merkez dolari madara edecek deye!

Eyice manyak etti, beni bu dolar!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 97/1027 ÝlkÝlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •