Sayfa 467/1027 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Hani çok bilgili olacağını tahmin ettiğim için soruyorum:

"Osmanlı'dan bahsetsene biraz. Hani o fetih dediğimiz olgudan.Hollanda emperyal bir devlettir. İmparatorluk olmadan emperyal olmuş bir devlet. Onu bile beceremedik. Sadece zulüm ve kan. ne kadar kıvırtsak da... Eli insan kanı görmemiş bir insanlık. Ne güzel olurdu..."
    Ben cevap vermeden (veremeden değil) tartışmayı sonlandırıyorum. Çünkü anlaşamayacağız, bu kadarı yeterli. İyi akşamlar sayın Bora Yaşar.

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by kulhakki99 Yazıyı Oku
    Ben cevap vermeden (veremeden değil) tartışmayı sonlandırıyorum. Çünkü anlaşamayacağız, bu kadarı yeterli. İyi akşamlar sayın Bora Yaşar.

Millete ahkam kesip insanlık öğretmeye ancak kendi gözümüzdeki merteki farkettiğimiz zaman başlayabiliriz...

Yoksa benim gibi geçmişi sorarlar adama...

İyi akşamlar...

3. Usd 5 saatliklerde 4,592 altında bozulma hissediliyor... 4,479 hedef ile salınabilir..
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Millete ahkam kesip insanlık öğretmeye ancak kendi gözümüzdeki merteki farkettiğimiz zaman başlayabiliriz...

Yoksa benim gibi geçmişi sorarlar adama...

İyi akşamlar...
    Ara sıra şu sivri dilin ne güzel işe yarıyor öyle zamanlarda tam sevecek gibi oluyorum seni 😎

Bora bey'den muhteşem bir kapak ve maç biter..

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Adamlar topiğin anasini bellemeye geiyorlar sizde yardım ediyorsunuz topikte muhabbet ve seviye gidiyor dolar molar unutuluyor
    Kesinlikle katılıyorum çok gereksiz muhabbetler.Kiraz üzüm muhabbetlerine döndü konu.Pazar muhabbetleri konuşuluyor.Burası bunun konuşulacağı muhabetler değil.Başka yerde devam edin lütfen.

6.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Ara sıra şu sivri dilin ne güzel işe yarıyor öyle zamanlarda tam sevecek gibi oluyorum seni

Bora bey'den muhteşem bir kapak ve maç biter..
    Ortada kapak falan yok da sen tatmin olup mutlu olduysan benim için sorun yok. Böyle devam et ve mutlu ol. Biriyle fikir tartışması yapmak benim için bir masturbasyon mekanizması değil, öğrenebilirim de, öğretebilirim de, ikisi de kazanç. Skor tutmuyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by kulhakki99 Yazıyı Oku
    Ortada kapak falan yok da sen tatmin olup mutlu olduysan benim için sorun yok. Böyle devam et ve mutlu ol. Biriyle fikir tartışması yapmak benim için bir masturbasyon mekanizması değil, öğrenebilirim de, öğretebilirim de, ikisi de kazanç. Skor tutmuyorum.

Fikir tartışması mı ??
    Yahu siz cidden komik insanlarsiniz..
    İlk yazına dön bak bakayım nerede o fikrin zikrin ?
    Ortaya bir ithamda bulundun ortalığı bulandırdın sadece.
    Hani göster bakayım bir tane örnek desem yok işte yazılarından öyle anlaşılıyor da bilmem ne başlarsın lay laya..

Fikir tartışmasıymış.. peh 😏

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    Bazı haber siteleri duyurmuştu trol center kurmuşlar... yani maaşlı ... bunları ikna etmeye calışmak zaman kaybı, laf yetiştiremediklerinde kısa süre ortalıktan kaybolurlar sonra tekrar aynı terane, bildiginiz konu saptırmalar vs... 2013'den belli bu başlıktayız, zaman kimi haklı cıkardı ?... memnun olmayanları öteki başlıga alalım.. Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

Sayfa 467/1027 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •