Sayfa 53/1027 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Demin öğrendiğim bir bilgiyi paylaşayım, adamın burgerde 3 milyon doları var ve banka adamdan habersiz dün parayı tl'ye çevirmiş. Haliyle adamcağız bankaya gidip ağız dolusu küfürler savuruyor. Şimdi telafi edeceğiz ama işlemi geri alamayız diyorlarmış.

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burger neresi

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Perşembenin gelişi..

Kamu yatırımlarının durdurulması gerekiyor..

Kamunun beton işi bitik..

Muharrem İnce, Erzincan'da halka hitaben yaptığı konuşmada, "Buraya gelmeden ekonomi kurmaylarımla toplantı yaptım. Doları durduramazlarsa hep birlikte batacağız. Erdoğan'a tarihi bir çağrı yapacağım. Döviz kurları artıyor, bu bize daha yüksek enflasyon ve faiz olarak geri dönecek. Bu tehlikeyi bertaraf etmek için sayın Erdoğan size sesleniyorum, size çağrımdır. Size yanlış bilgi veren ekonomi danışmanlarınızı gözden geçirin, size yalan söyleyenleri yanınızdan uzaklaştırın. Merkez Bankası'nın bağımsız politika uygulamasına müdahale etmeyin. Acil olmayan kamu yatırımlarının erteleneceğini piyasalarla paylaşınız. Şu anda piyasalarda bu bir söylenti var, bunu ortadan kaldırınız. Kambiyo gibi uygulamaların TL'ye çevirileceğine dair çağ dışı yöntemlerin uygulanmayacağını piyasaya söyleyin" dedi.

burgandır o
    yazmayacam dedim yazdırttınız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    Kilis’te bir iş adamı tarafından 50 TL’lik gıda yardımı kartı dağıtılması nedeniyle oluşan izdiham, polisin devreye girmesiyle son buldu.

alın size TÜP kuyrukları.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/ki...ihami-40845936

MİLLET BU HALDE İŞTE...
    Beteri henüz herkes tatmadı, yarısı tadacak diğer yarısı tatmayacak diye bir şey olmaz herkes beteri tadacak ki yeter olsun. Dün bir çiftçi kendini yakmaya çalıştı diye bir haber vardı umarım olmaz, can kıymetlidir ama olursa Tunusta simitçi yakmıştı kendini sonrası neler oldu herkes bi hatırlasın.

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Perşembenin gelişi..

Kamu yatırımlarının durdurulması gerekiyor..

Kamunun beton işi bitik..
    Aktif banka para yatırmanın tam zamanı göreceğim ben onları...

Dun epey dusundum, yeni topigi acmayi!

Ne de olsa, dolar 5 gayme olacak deyen bendim!

Allahtan acmamisim, yoksa taslarlardi beni!

Abdestsiz, ugursuzun biri acmis!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Benzine ne kadar zam yapacaklar bakalım....35 krş kesin gibi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 53/1027 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz