Sayfa 636/923 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 7384 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by teke42 Yazıyı Oku
    yaptıgın terbiyesizlik...yaptıgın yatırım kimsenin ailesine sövme izni vermez...düşünmeden almışsın kendine kız..begenmiyorsan iyi bildiğin hisseye git...
    saygilar sana!!

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aynen katılıyorum kimse kimseye küfredemez hele ailesine şiddetle kınıyorum

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by Nacial Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum kimse kimseye küfredemez hele ailesine şiddetle kınıyorum
    Ailesine tamam da bu şişkoların taaa koca g..lerini karadeniz gibi dalgalandırayım..

4.  Alıntı Originally Posted by Nacial Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum kimse kimseye küfredemez hele ailesine şiddetle kınıyorum
    Genelde burda şişkoya söven olurdu.Koruyan da lazım.Ama yanlış yatırım yapmışsınız yorumları tam doğru değil.Karakter yoksunu patron ve adamları heryerde haber yapıp millete malı kakaladı.Buradaki yatırımcıların tek hatası patron hissesi almaları.Ekranı açıp kaç lot alınıp satılmış kim almış satmış yok al vermiş yok sat vermiş teknik taktik diye bakmanın bir anlamı yok,adamlar kendi aralarında paslaşıp duruyor.Bırakında Ky rahat rahat sövsün adamlarında stres atmaya ihtiyacı var.ytd

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by Batuhan78 Yazıyı Oku
    Genelde burda şişkoya söven olurdu.Koruyan da lazım.Ama yanlış yatırım yapmışsınız yorumları tam doğru değil.Karakter yoksunu patron ve adamları heryerde haber yapıp millete malı kakaladı.Buradaki yatırımcıların tek hatası patron hissesi almaları.Ekranı açıp kaç lot alınıp satılmış kim almış satmış yok al vermiş yok sat vermiş teknik taktik diye bakmanın bir anlamı yok,adamlar kendi aralarında paslaşıp duruyor.Bırakında Ky rahat rahat sövsün adamlarında stres atmaya ihtiyacı var.ytd
    Hem bunların koca g.tü tüm ky ları doyurur.. hisseden alamıyorsak lüleden alalım

6. Demirel: “Durup dururken bir ülkenin vatandaşı Başbakanına sövmez.Yaptığımız uygulamalarla kim bilir adamı nasıl bunalttık ki, bize galiz küfürler etmiş. Kıssadan hisse

7. İnsan arkasından rahmet mi lanet mi okunacağını kendi belirler. Nokta

8. Kufur edip ortaminizi gerdigim icin ozur dilerim, bana terbiyesiz diyen arkadas ve onu destekleyen arkadaslar sizin icin bikez daha siskonun g... S... Yim yalan Dolan manuple hareketler le bizi carpinca sorun yok ben param gittigi icin kufur edince sorun!!! Neyse saygilar

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 636/923 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •