Special Days Image
Sayfa 768/923 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon
Arama sonucu : 7382 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    Teşpihte hata olmaz Yiğidi öldür hakkını yeme (Buradaki yiğit tamamen benzetme bizimkilerle alakası yoktur)

bizim patronlarda önceki bedeeli öncesi önce kaldırdılar 1 üstü sonra posagümdem aracılığıyla süslü haberler sonra ver elini bedelli yapmışlardı

bu hissede bu seviyelerden korkmam

ama 1 e geldiyse geliyosa geçiyosa ozaman tedirgin olurum
    Yiğit te ne demek! Borsa gündeme göre” Yiğitlerin yiğidi, Borsa nın Robin Hood ları; yatırımcılar kazansın diye her çabayı her vefakarlığı göstermişler miş, her cefaya katlanmışlar. Asrın vefalı cefakar patronları, büyük dünya vefalı cefakar patronları..
    Hatta parası olmayan bedelliye katılamayacak yatırımcılar daha çok lot alması için bedelliyi 0.89 gibi düşük rakamlardan yapmışlar mış”

Borsa gündemin her gün yazı dizilerini okudukça, bu vefa cefa karşısında bütün yatırımcıların oldukça duygulanıp gözleri yaşatmıştır... En duygulu hikayelemeker en duygulu anlar bedelliden önce hisse 1.50 1.60 larda gezinirken olmuştur sanırım

2. Yine hareketlendi

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Kuşlu sitede adam yazmış zararda olan yoktur sanırım ne güldüm ne güldüm 2 sene oldumu geçtimi artık kafam allak bullak 1.08 miydi Maliyet ortalama oda faiz falan eklesem oooooo , yatırım tavsiyesi falan değildir. Tüm ictenligim le söylüyorum. Kelin ilacı olsa önce Kendi başına sürer.

4. Adamlar yine paslaşmaya devam ediyor.Tera dün aldığını geri verdi vakıfın 600k kaldı ve yatırımdan henüz ses yok.Bakalım baskılamaya devam edecek mi ?Kuşlu sitedekiler uçuyor kaçıyor ama esas millete malı 0.98-0.92 arası itelemişlerdi.Bizimkinin filmleri bitmez bakalım yeni bölüm ne sahtekarlıklar çevirecek.Yine buralardan yeni ky ler bulacak.Yada bedelli geyiği 1 civarına atacak ..ytd..

5. 0.72 maliyetle bekliyorum.

8. https://invst.ly/oqjak

enson işaretledigim yer sarı halka idi..?
    bakalım 0.96 da ne yapacak .. mumları uzun tutarak yoluna devam ediyor ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 768/923 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •