Sayfa 165/921 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon
Arama sonucu : 7361 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Ayrıca dün akşam yazmıştım niye ne tavanı diye. Dünkü Haberi iyice okursak zaten şahıs açıkça söylemiş. sizin olan malları başka bir şirket kuracağı için bir miktar oraya aktarıyor bu sebeplede bu şirkette pay sahibi olan yatırımcıya bedelsiz hisse verecek bu kadar basit. Bu tektu için olumsuz diğer hisse için olumlu bir haberdi.

2. Bildiğim tektunun bu fiyatlardan kapanmayacağı eğer 89 altında kapanış yapmadıkça hissenin önü açık . Bugünki satışları kar realizesi olarak görün .

3. listedeki gayrimenkuller diğer şirkete geçecek tamam.

o şirketin hisseleri tektu hisse sahibine verilmeyecekmi neden tektu için olumsuz olduğunu anlayamadım.
    muhtemelen bu olumsuzluğu bi ben anlayamadımki herkes satıyo

halihazırda tektu içinde yeni kurulacak şirket hisseleri + antalya tatil köyü alaçatı otel satılması planlanan 65 villa var iken...

son birkaç günde biraz hızlı yükseldi biraz göbek var uzun yıllar yatmış malum göbek şişmiş az dinlensin yahu

4. Yazdığım olumsuzluğu şu açıdan şöyle düşünün evin tek çocuğuyken
    bir kardeşiniz daha oluyor ve mallar bölünüyor, yoksa başka olumsuzluk yok.
    Piyasada bu şekilde okuyacağını bildiğim için dün yazmıştım.

5. bölünmeden sonra tektu hissesi alacaklar için evet tektu malları bölünüyor.

ama siz bölünmeden önce hisse sahibi iseniz hisseniz oranında bölünen maldan payınızı alacaksınız yanlışmı düşünüyorum?

6. Patroniçenin numaraları bitmez.Ben haberlerin açıklamaların bu aralar artacağını düşünüyorum...Bu adamlarda numara bitmez.Her ayak var.Kırkayak bile bunların yanında topal kalır.Bakalım bugün hangi olumlu haberlerle gazlayacağız.BORSA GÜNDEM sağolsun....

7. Endex aşağı salarsa tektu için
    kötü olur ikinci seans.
    89 altı kapanış benim için sıkıntı demektir.

8.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    bölünmeden sonra tektu hissesi alacaklar için evet tektu malları bölünüyor.

ama siz bölünmeden önce hisse sahibi iseniz hisseniz oranında bölünen maldan payınızı alacaksınız yanlışmı düşünüyorum?
    Ama şunuda gözden kaçırmayın
    Size verilen gyo hisseden önce
    şuan bulunduğunuz tektunun fiyatı o zaman ne olacağı önemli. Şirket halka arz edilirken örnek tektu 1 tl ise ertesi gün hisseniz 70 düşecekse zarardasınızdır demektir.

Sayfa 165/921 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •