Sayfa 267/929 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. su atabuyragı adam yerine koyup ta cevap vermeyin arkadaşlar sayın mayın dedikçe kendini aşıyor karekterini dahada belli ediyor burdaki kylere yazık.yazdıkları tamamen prokatif 25 yıldır askerim çok sorunlu askerler gördüm ama bunun gibisini görmedim tam falakalık

2.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Aldın mı evi?
    Aynen hayırlısıyla Sözleşmeleri imzaladık

3.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    sn akdere, ben sizin maliyet hesabınızı niye yapim? ordan aldım burdan sattım lafları sizin gibi usta borsacıya yakışıyor mu ?
    Sn hceylan tekrar söyleyeyim
    Derdim ,ordan aldım burdan aldım değilki .
    90 geçen gün düştüğünde açın bakın stopum 90 aşağı kırarsa satarım dedim sattım. Sonraki gün dayanamayıp 85 den tekrar aldım. Bugünde 87 satıp 76 dan aldım maliyet 75 düştü bunu yazmak istedim

Şimdi bu yazdığım rakamları keyif olsun diye yazmıyorum. Ama her gün nerden satalım nerden alalım diye en az 15-20 ky msj atıyor özelden . Ben de ne alın ne satın diyorum hani burda yazmamın sebebi bu
    herkes cvbı almış oluyor.
    Ben yazınızda bana dair güven sorunu hissettim ondan sizi alıntıladım.

4. kırımlı vardı arkadaslar eskiden burda yazardı güzel paylaşımlar yapıyordu seviyesiz insanlar yüzünden buraya yazmıyor herhalde adam twıtırda yazmış gerekli yerlerde ky uyarmış aşagı yukarı paylaştığı bilgiler gercekleşmiş tebrik etmek lazım eger sayın kırımlı bu yazıyı görürsen lütfen buraya paylaşımlarını yap ky ye yardımınız olur.ite köpeğe takılma ben onları bayarım burda

5. https://www.theguardian.com/travel/2...-against-pound

ingiliz turistler, sterlin karşısında tl nin rekor değer kaybından dolayı rezervasyonlarını artırmışlar(%63)...karşılama mehteranları aranıyormuş otellerde

6. Satmadım satmayacağım lanet olsun abd ve tüm emperyalistlere tektu olarak size boyun eğmeyeceğiz patron bu zor günlerde elini taşın altına koy yatırımcını abd ve emperyalist uşaklara ezdirme güldür yüzümüzü sayın patron

7. Ben hariç hepiniz sattıp kaçtınız herhalde eee ne demişler korkaklar kaçarmış ne abd ne ab tam bağımsız Türkiye Ebedi başkomutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi bağımsızlık benim karakterimdir. Bu yazımdan sonra yazarsınız artık cevaba cevap vermem iyiye iyi kötüye kötü

8. Sayın spk yetkilileri birikimlerimiz eriyip gidiyor neden bist önlem alınmıyor bak paramızı lanat dolara yatırmadık şirkete yatırım yaptık suçumuz günahımız ne yarın Allah yardımcımız olsun umarım artı açar ve kapanışa kadar rekor yükseliş yaparız ytd asla değil temenni temenni

Sayfa 267/929 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •